Alexis Delgado sizce bir daha Beşiktaş'ta maça çıkmalı mı?

Ben en başında Ersan satılmamalıydı diye diye dilimde tüy bitti. bu bizim yönetimin vizyonsuzluğunu gösteriyor hiç kimse kusura bakmasın.7 değil 10 milyon euro da verseler Ersanı satmayacaktınız. Ya sezon yarısı defansın bel kemiğini satar mı şampiyonluğa oynayan takım. Bu adam o kadar para ediyorsa ön sözleşme yapın sezon sonunda da eder 6 ay sonra satsaydınız. Yerine kim geldi Alexis Delgado. Kaç tane maç kaybettik bu futbolcu müsvettesi yüzünden. Ben bir kere daha onu o formayla görmek istemiyorum. Şikeye bile karıştığına inanırım o derece hatalar yaptı. Onu geçtim penaltıdan sonra gülmüyor mu iyi dayanıyorlar buna ben hastanelik ederdim onu devre arasında.

1|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hata içinde sana dedim. Bjk puan kaybetcek bu maçta diye sende korkudan cvp verip engelledin. Bak korkmuyorsan oku son 4 maç Bjk görüşüm. Ben zamanında demişdim Akhisar'ı zamanında yenemeyenler deplasmanda nasıl yencek dedim. Sonra maçı bir açtı. Bjk Akhisar'a bağırıyor deplasmana hoşgeldiniz diye ulan ne oluyor dedim. Eğer direkden boş kale dönmese Akhisar alıcakdı ama daha Osmanlı'da puan alması lazım Avrupaya gitmek istiyorsa. Kayseri düşmemek için puan lazım. Gs Avrupa için puan lazım. Konya 2016'da yenilmeyen tek takım sence kim şampiyon. Korkma bu kadar. Korkma bukadar englle hadi cvp verde son sözü söyle engellle erkeeksin ya.

0|1
    0|0
    • Ben senin gibi korkak değilim bak oraya yüzüm belli üyeliğim belli sen ise o kadar çok korkuyorsun ve söylediklerinin arkasında duramıyorsun ki her gün 10 tane üyelik alıyorsun. Fenerbahçe Trabzonla Başakşehirle Gençlerbirliği ve Sivasla oynamayacak sanki. Hadi sen devam et üyelik kapatıp yenisini almaya çünkü sen laf atıp kaçan birisin fazlası yok.

• Sen bana dürüstçe de benim bir tane üyeliğim var kapatmıyorum hiçbirini de mertçe engeli basmam. Ama sen hakaret ediyorsun sonra da üyeliğini kapatıp gidiyorsun yok öyle dünya. Benim sorularıma geldiğin sürece engeli yersin. Fblisin diye değil bak kaç tane Fbli yazıyor onları engellemiyorum. Sürekli sataşıp üyelik kapatıp bin tane açtığın için.

• Sen Beşiktaş'ın her maçına puan kaybeder diyorsun. Sivas maçında da öyleydin unutma. 3 golün hepsi de basit hatalardan geldi. Maçın hakkı 3-3 değildi. Trabzon kimlere kimlere yenildi diyorsun ama ondan önce Galatasaray'ın, Antalya'nın.. kimlere yenildiğini öğrenmelisin. Bu yılın şampiyonu Beşiktaştır.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Ersan ya da Rhodolfo olsa şimdiye şampiyonluğu garantilemiştik

Ersan satıldı eyvallah ama Rhodolfonun ertesi gün sakatlanması planları bozdu

Atiba Marcelo ikilisi daha güven verir , Tolgay da in liberoya

0|1
    0|0
    • Tamam da Rhodolfo da çok iyi değil di ki. Rhodolofo yerine defans bakılması lazımken ersanı yolladılar. Bu tamamen yönetimin tüccar kafalı olmasından. Ya hiçbir işe yaramayan Naniye 20 milyon verdiler satmadı. Ama bizimkiler 7 milyona belki de şampiyonluğu sattı. Azizi zerre sevmem ama bu konuda en doğrusunu o yapıyor şampiyonluk onun için her şeyden önce geliyor bizimkilerin de gözü paradan başka bir şey görmüyor. Şu 2. yarı maçlarını Marcelo Ersanla oynadığımızı bir düşünsün herkes en az 10 puanla öndeydik şu an

Tolgay çok kötü ben onu anlıyorum adam sakatlıktan yeni çıktı deli gibi korkuyor sakatlanacak yine diye ve hazır değil daha fiziksel açıdan bence gelecek sezona anca oynar eskisi gibi.

• Marcelodan iyi değil Rhodolfo bence. Ersan marcelo ikilisiyle çok daha iyi işler yapardık ama maalesef bilemicez bunu hiçbir zaman. Tolgay da oynasa bile Atibayı defans oynatmak büyük risk tamam çok yetenekli ama mevkiler değişince adapte olabilir mi? Tamam Alexisten kötü olmaz elbet ama bilmiyorum karışık valla bu defans yüzünden kaybedicez zaten kaybedersek.

• Atibaya düğünde davul verdiler orada bile sırıtmadı :) Daha önce sağ bek bile oynadı , on liberodaki kadar basarili olmasa da idare eder. Marcelo Rhodolfo ikilisi de iyi isler yapardı

• 3-2 iken 2 puan önde olduğun bilincinde olmana rağmen böyle ağlıyorsa bir oyuncu bence bilinçaltında takıma güvensizlik yatıyor olabilir
    http://i.hizliresim.com/y5OqN7.png

0|0
    0|0
    • Hemen de senaryo yazın. Mehmet topal neden ağlıyordu?

• neey 4 mü ahahah tam 12 sezondur takip ediyorum maçlar lig tv ye geçtiğinden beri evde lig tv var yani 2004 yılından itibaren. ayrıca daha önceki sezonlar hakkında çok sıkı bilgim var

• 7 yaşında çok anlarsın ya futboldan neyse ya süpersin kralsın aslansın sen aferin sana

• Defanstan önce kaleci müstevvettesine çözüm lazım.
    Bir tane maç kurtarmadı. Defansı geçen her top gol oluyorsa sıkıntı defans değil kalededir

0|0
    0|0
    • Tamam ben Tolga süper kaleci demiyorum ama hangi golde hatası vardı bugün. Defansı geçen her top gol olmuyor defansa gelen her top gol oluyor beşiktaşta

• Yine katılmıyorum Atiba değil Sosa ve Oğuzhan formsuzdu Atiba daha ne yapacak her sıkışan ona atıyor ilerde oyunu o kuruyor geride topu o alıyor çok zor işi. Bence böyle

• Asıl katliam haftaya 4 kişi kart sınırında bakalım ne olacak

• Ersanı yönetim değil futbolcu direttiği için gönderdiler burada 1.5 alıyorsa orada şu an 3.5 alıyor ne vardı yarım sezon daha oynasaydın ersan! ölürmüydün yarım sezon abi ya yarım sonra istersen kataramı gidersin çinemi koreyemi git...

Delgado ismail tolga temiz insan olabilirler fakat BEŞİKTAŞIN oyuncusu değiller umarım Fikret bey bu durumun farkındadır

Kongre yaklaşıyor bu puan kaybı olayı dilerim önümüzde ki haftalarda devam etmez yoksa Fikret beyin koltuğunu değil Vodafone Arena 10 tane Vodafone arenayı bu kulübün üstüne yapsın genede duramaz.

Sıfır kupa Sıfır başarı 4 sezon koca bir SIFIR.

0|0
    0|0
    • Ersan sonradan açıklama yaptı yönetim istese kalabilirdim birkaç maç için daha demiş. Konuşursun yarım sezon için fiyatını iyileştirirsin. Ama Fikret orman takımı Tüccar gibi yönetiyor ki her şey para onun gözünde böyle olmaz. Ayrıca bizim kontratı var öyle elini kolunu sallayarak gidemezdi ama 7 milyonu duyunca gözü döndü ki bizimkilerin.

• Burada ki yönetimin açıklamaları da ersanı hedef alıyor o istedi gitti hesabı...

Öyle ya da böyle bu sene kaçacak şampiyonluğun faturası Ormana çıkacak.

• Ne olacak ki Fikret Orman gitse şampiyonluk gelmeyecek ki olan olmuş olacak.

• Alexis değil
    ismailin hatası
    onun yüzünden kaç gol yedik bişmiyorum
    milli maçtada 10 dk da 2 hata yaptı
    sen bjk oyuncucusunu geri pas atmayı bilmiyormusn yahu

0|0
    0|0
    • Nasıl Alexis değil ilk gol el var 2. gol ayağını uzatmıyor izliyor 3. gol Rodallegadan önde alıp taça atabilecekken tolgayı kaleden çıkartıyor. daha ne yapacak bu adam

• ismail geri pasları delirtiyor abi beni
      yoksa alexis savunduğumdan değil

• Hayır bir de geçen gün bir haber okudum çıldırdım İsmail Oğuzhandan bile fazla para istemiş yönetimden. Ya sen kimsin ne işe yararsın sana 2-3 milyon euro vereceğime giderim caneri alırım adam senden bin kat iyi. Orta açmayı bilmez kademeyi bilmez aşırı yavaş bir de kendini ronaldo sanıyor. Geçen bir pozisyon vardı top havalandı ceza sahasının önüne doğru geldi sosa vurdu. Tam arkasından ismail vardı sosaya bıraksana falan dedi. Sosanın ona bir bakışı var hiç unutmam. Adam önünde takımın en teknik oyuncuları varken bırak diyor. Kendini ne olarak görüyorsa artık ama suç onda değil onun kulağını çekmeyenlerde.

• Bu sene öyle böyle şampiyon olacağız ama seneye bu defans dan ve kalecilerden kurtulup kaliteli transferler yapmak şart.

0|0
    0|0
  • artık paf takımıyla çıksınlar bitti zaten

0|0
    0|0
  • Tolga ve alexis derhal gönderilmeli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...