Bu lig daha yeni basliyor?

Son haftaları girildi heyecan arttı az besiktas kritik mactan beraberlikle ayrilde ansilan lig bitmeden sampiyon belli olmuyacak

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaşin 2 beraberlik hakki birini kullandı , 4 maçta 1 beraberlik alsa bile şampiyon , fb 5 maçta puan kaybederse daha fazla puan kaybında bile Beşiktaş şampiyon olur

0|1
    0|0
    • Ben zamanında demişdim Akhisar'ı zamanında yenemeyenler deplasmanda nasıl yencek dedim. Sonra maçı bir açtı. Bjk Akhisar'a bağırıyor deplasmana hoşgeldiniz diye ulan ne oluyor dedim. Eğer direkden boş kale dönmese Akhisar alıcakdı ama daha Osmanlı'da puan alması lazım Avrupaya gitmek istiyorsa. Kayseri düşmemek için puan lazım. Gs Avrupa için puan lazım. Konya 2016'da yenilmeyen tek takım sence kim şampiyon.

• @Şamp10insan sosanin direkten dönen topunda neler hissettin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben bunu söyledim hatta soru bile açmıştım Bjklılar şampiyon oldu sanıyor Fbliler şampiyonluk gitti diyor daha bitmedi diye. Haksız çıkmak isterdim ama Bjkın ne kadar dengesiz bir takım olduğunu çok iyi biliyorum.

0|1
    0|0
  • Ben zamanında demişdim Akhisar'ı zamanında yenemeyenler deplasmanda nasıl yencek dedim. Sonra maçı bir açtı. Bjk Akhisar'a bağırıyor deplasmana hoşgeldiniz diye ulan ne oluyor dedim. Eğer direkden boş kale dönmese Akhisar alıcakdı ama daha Osmanlı'da puan alması lazım Avrupaya gitmek istiyorsa. Kayseri düşmemek için puan lazım. Gs Avrupa için puan lazım. Konya 2016'da yenilmeyen tek takım sence kim şampiyon.

0|1
    0|0
    • Boş kaleye direkten döünce ne hisswettin. Korkak @KurabiYe hemen son lafı söyleyip engellemişsin erkeklik anlayışın mı bu.

• öyle tabi hafta hafta bakmak lazım maçlara

0|1
    0|0
  • Fenerin 2 zorlu maçı Beşiktaşın 3 zorlu maçı var ayrıca beşiktaş düşme potasında olan takımla oynayacak önümüzdeki maç sonrasındakiler baya kuvvetli

0|1
    0|0
    • Boş kaleye direkten döünce ne hisswettin. Korkak @KurabiYe hemen son lafı söyleyip engellemişsin erkeklik anlayışın mı bu.

• @Şamp10insan bende engelli o bütün fenerlilerin laflarına dayanamıyor :D engelliyor

• Zenne ya dansöz kıyafeti giydircez Bjkli olmak böyle birşey galiba.

Yükleniyor...