En yakın arkadaşımın davranışlarından bıktım. Yardıım :(

Çok yakın bir arkadaşım var 17 senedir hiç kopmadık beraber büyüdük resmen birbirimizde çok severiz yani. Ama bu kız sevgili bulunca kendine tüm hayatını ona adıyor. Varsa yoksa sevgilisi. Doğru düzgün buluşup görüşemiyoruz bile. Uzun zamandır erkek arkadaşı yoktu. 4 gün önce falan bulmuş birini sevgililer şimdi ve ne zaman telefonda konuşsak veya mesajlaşsak bana o çocuğu anlatıyor. Aralarında geçen konuşmaları her şeyi ya. Yetmiyor konuşmaların fotoğrafını çekip atıyor. Az önce bana çocuğun okuldaki vize sınav programını atmış baksana çok yoğun ya falan diye. Bana ne diyemiyorum da. Hiç demiyor ki sen nasılsın bir derdin sorunun var mı aklına gelmiyor. Bıktım bu durumdan. Benimde erkek arkadaşım var ve hiç bir zaman böyle sıkmadım boğmadım o kızı. Bunu ona nasıl söyleyebilirim veya ne yapabilirim? Yardımlar için şimdiden teşekkürler..

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• kızın hayatı bu erkek olmuş bence uzak dur ayrıldığında direk sana koşacaktır

1|0
    0|0
    • orası öyle. çocuk zaten sağlam bir tip değil sürekli orda burda takılan biri ve uzun sürmeyecek biliyorum. o zaman o yapışacak bana görüşelim bilmem ne diye

• ben 89luyum, o 90lı

• daha yaşınızda gençmiş sıkma canını tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır :)

Erkekler Ne Diyor 1

• offf çok sıkar yaa açık açık de yani aranızda olan aranızda kalsın özelleri anlat de sıradan şeyleri ben napiyim ilgimi çekmiyo falan de

1|0
    0|0
    • ay sinirlendim yine hala anlatıyor cevap vermiyorum artık. gel haftasonu bende kal diyorum çocukla görüşcem falan sürekli bıktırdı yeminle

• üzüldüm ne diyim açık açık demedikçe devam eder bu olay böyle bunda demicek bişey yok zaten

Kızlar Ne Diyor 1

• o senin arkadawin ve o seninle sevincini paylawmaya ihtiyaci var. sen eger onu arkadaw gibi gercekten seviyorsan ona anlayiw goster ve mutlulugunu seninle paylawmasina izin ver. Aksi takdirde sen gercek arkadaw degilsindir

0|0
    0|0
Yükleniyor...