Sizce alışkanlık mı?

5 senelik sevgilimden her ayrıldığımda onun yüzünden yapamadığım şeyleri yapmak (dans kursu, gece dışarı çıkmak vs.) ile geçen bir 20 gün ve ardından acı çekmekle geçen bir süre yaşıyor, sonuç olarak ona geri dönüyorum. Sizce bu artık bir alışkanlık mı, öyleyse kurtulmanın bir yolu var mı?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• alışkanlık bağımlılık oluyo 4,5 uzak kalırsan fark edersin eskisi kadar özlemediğini

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kaç kere ayrılıyon ayrılıyorsan sorunları çozmeden nıye gerı donuyorsun boyle yapma sonra yoksa .. ^_^

0|0
    0|0
  • Sizinki alışkanlık sevgi yok sizde. Git ayrıl hayatını yaşa. Neden hayatının en güzel yıllarını evli bile olmadığın bir insana adayasın. Ben bunun pişmanlığını çok çektim.

0|0
    0|0
  • İlişki içerisindeyken sıkılıp boğulacakmış gibi mi hissediyorsun ya da çok monotonlaştığını?

0|0
    0|0
    • Monotonluk demeyelim de biraz baskı ve kısıtlama olduğu doğru.

• Teşekkürler.

• Daha çok yorum yapmak veya çözüm getirmek isterdim ama senin ilişkin maalesef ancak bu kadarını yapabiliyorum. Önce sen kendindeki kısıtlamaları özgür bırakmalısın. Gerçekte ne istiyorsun? Bu cevabı bulman gerek.

Kızlar Ne Diyor 1

• yaptıgın cok guzel bence ama geri donmekle ugrasma hele kı bu bır cok kez tekrarlandıysa , hayatına yenı sayfa ac ve yenı bırıyle gorus , bu senı bıraz olsun o kişiden uzaklastırır

0|0
    0|0
    • Yeni insanları denediğimde mutsuzluğum ve ümitsizliğim artıyor yalnızca.

Yükleniyor...