Kızlar çapkın erkeklerden hoşlanırlar mı?

bu sorum kızlara.benim gördüğüm kızların çapkın erkeklerden hoşlandığı.her ne kadar kızlar buna karşı çıksa şa gerçek bu.yani öyle durgun erkeklerden hoşlanmıyolar.çapkın erkekler sanki daha çok hoşlarına gidiyo gibi sizce de öyle mi?

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• Başka kızların ne hoşlandığı beni ilgilendirmez ama ben hoşlanmıyorum :).Hoşlanlarada iyi haberim var.Size asıldığınızı sandığınızda her zaman başkalarınada asılıyormudur diye hiç süpelenmeyin çünki muhtemelen değil kesinlikle asılıyordur.Hakkınızda hayırlısı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kesinlikle benim sevgilimde capkın kızlar sanırım rekabetten ve acı cekmekten haz alıyo sanırım mazoşistiz :DD

0|1
    0|0
  • bi çifte bir çapkın yeter. o eksik kalsın

0|0
    0|0
  • saçma bence çok kötü biözellik

0|0
    0|0
  • asla

asla

0|1
    0|0
  • Çapkın erkk kızı dha kolay etkiliyor çünkü durgun erkek etkileyene kadar çapkn tavlıyr:D

0|2
    0|0
    • o zaman bir çapkınlık yapıyım :)))

• Evet tavlıyyor sonr kızda benı sevmıyor aldattı falan sorularla gelıyor sonra :D

• Aynen :D işte çapkın erkekten hoşlanılır ama sevdiğimiz adamn çapkın olmasını istemeyiz:)

• kim hoşlanır yahu

0|0
    0|0
  • Kirarim bacaklarini hdjdjdnf

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• belli olmaz kızına görede değişir her çapkın kızları tavlar diye birşey yok

0|0
    0|0
  • üzenleri severler :)))

0|0
    0|0
  • Ben nasıl geliştim sanıyorsun :) Çapkın olmasam pek ilgilenenim olmazdı :)

0|0
    0|0
  • Hoşlanırlar, ne kadar çapkın o kadar garı.

0|0
    0|0
  • erkekler çapkın kızlardan ne zaman hoşlanır kızlarda çapkın erkeklerden o zaman hoşlanır...

0|0
    0|0
  • Evlilik amaci olan hoslanmaz

0|0
    0|0
  • O ne biçim soru nan, kız çapkın erkekten niye hoşlansın, bigün onuda aldat diyemi :)

0|0
    0|0
  • Senii çappkınn seniii :)))

0|0
    0|0
  • Hoşlanırlar.

0|0
    0|0
  • bencede hoşlanıyorlar gibi sankim yeminnen katılıyorum yıldız veriyorum soruna:D

0|0
    0|0
  • İlk görüşte aşka inanır mısın ?

Yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim? :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...