Evet arkadaşlar terk eden sevgiliye ders veren var mı aranızda neler yaptınız?

Evet arkadaşlar terkeden sevgiliye ders veren var mı aranızda neler yaptınız nasıl intikam aldınız anlatırmısınız

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• zamanın behrinde çok kötü bir hastalıkla hastanede boğuşurken eski sevgilisi için beni terkeden bir hatun vardı. Çıkarken en gıcık olduğu arkadaşımla anlaştım. İyileştikten sonra sanki tesadüfen oluyor gibi sürekli gözünün önünde cilvelendik. hatta kıza söledim arada bir çaktırmadan kaç göz yap aşağılayıcı şekilde bakışlar at diye. Tabi dayanamadı yalvar yakar kapıya geldi bir gün. Sonrası malum. Ben canımın derdindeyken sen gidip başkalarıyla oynaştın. Bu saatten sonra gökten zembille insen işim olmaz senle dedim 8 yıl oldu hala arıo garibim...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hiç terk edilmedim, terk eden hep ben olduğum için ders falan da vermedim, ama onlar kendilerince bir şeyler yapmış olabilir farkında değilim. :)

0|0
    0|0
  • Terkettiyse en büyük kayıp onun...Ne ararım ne sorarım nede yüzüne bakarım..İntikam dediğin neki ?...Gidene güle güle...

0|0
    0|0
  • Valla hiç yormam kendimi öyle şeylerle şimdi kolpaya bağladı diyeceksiniz ama hiçte terkedilmedim

0|0
    0|0
  • hiç arayıp sormadım kimseyede adını andırmadım

0|0
    0|0
  • terkeden sevgılıye ders verılmez...pesınden kosulur

0|0
    0|0
  • Başkasını daha mutlu edersin, en büyük ders bu olur.

0|0
    0|0
  • en büyük ceza onu kendi başına bırakmak allaha havaledir o yeter;)

0|0
    0|0
  • derse gerek yok havale et çek git

0|0
    0|0
  • En yakin arkadasiyla ciktim.

Hicbisey bilemiyosan onun deger verdiklerini tek tek elinden al.

Adsma cok fena koyar..

0|0
    0|0
  • uğraşmaya değmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...