İki hafta önce fitnessa başladım ama?

iki haftadır spora gidiyorum normalde sadece diyet yapsam bile göbeğim inerdi ki çok kilolu değilim normalim. Ama spora başladım sıkı diyet yapmasam da aşırıdan kaçıyorum ve tatlıyı arada yiyorum buna rağmen ne kilo verebildim ne de göbeğim azaldı hatta aksine daha şiş neden sizce?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• su an vucudun daha cok enerji harcamaya basladigi icin yedekte enerji lazim diyor. vucuduna enerji zaten geliyor sikinti olmaz, depolamaya gerek yok mesaji vermelisin. sen sik sik ama az yiyerek beslen, lifli gidalari terci et. zamanla gorursun farki, acele etme.

1|0
    0|0
    • Bazen sinirlerim bozuluyor ama sabredeceğim teşekkürler

• spor un etkilerini bugunden yarina goremezsin hemen, sabir lazim ;)

En İyi Kız Görüşü

• Hangi spor türünü yapiyorsun iki hafta kisa bir süreç egzersizleri arttirabilirsin? Ayni zamanda beslenme duzeni olusturmalisin kesinlikle rafine şeker kullanma paketlenmis hic bir gidayi alma şeker ihtiyacini glisemik endeksi dusuk meyvelerden almalisin sebze ve meyve tuketirken unutma onlarinda bir kalorisi vardir proteini cogalt karbonhidrat ihtiyacinida protein zengini besinlerden al lifli gidalar sec en önemlisi saglikli beslen ve gece yatmadan önce bir şey yeme cok acsan bir adet elma tukebilirsin günlük 1500 kalori alsan yeterlidir spor yaptigin icin altina düşme bol su ic ve dengesiz diyetlerle kas kaybetme kas kütlen ne kadar cogalirsa yag yakimin ve metabolizmanda o kadar hizlanir yaglar ve kaslar herzaman savas icindedir ozaman kazanan kaslar olsun bol şanslar :)

1|0
    0|0
    • Pardon basliga dikkat etmemisim p90x programi seni zayiflatacaktr hocandan senin icin program olusturmasini iste

• Tatliyi mumkun oldugunca azatmalisin kendini durdur yememeye calis veya aklina gelince yuruyusler yap philadelphia ve squatta faydali olacaktir cardiyo calismalarina devam et fakat iyi bir egitmenle calismalisin beslenme konusundada ondan yardim almalisin hirsla deli gibi kas calis derim bunun faydasini gormeyen olmadi bende pilates egitmeniyim fitness programlarida calistiriyorum kac kiloda oldugun degil ne kadar fit oldugun onemli azimle basarirsin insallah:)

• Çok çok teşekkür ederim dikkate alacağım hepsini:)

Erkekler Ne Diyor 5

• daha yeni başladin be hemend iki günde fit olim diyorsunun öyle bir dünya yok daha çok çalişman lazim ve spor salonundaki hocandan yardim al fit olursun merak etme

1|0
    0|0
    • Sadece diyetle bile daha çok inceldiğime dikkat çekmek istedim. Herhalde bir ayda mükemmel karın bacak vs beklemiyorum...

• Anladım teşekkür ederim

• rica ederim

never give up :)

• Adam gibi diyet yap tatli hic yeme

0|0
    0|0
    • Azalttım yakında bırakacağım

• bılmıyommmm

0|0
    0|0
  • ıkı hafta daha baslangıctasın

0|0