Annemin sırtı ağrıyormuş hastalığının ne olduğunu bilmiyorum...

buraya gelmeden önce hastaneye gitmişti tedavi görecektim ama izin süremizi bitmesine az kaldığı için olmadı bir krem vermiş doktor masaj yapın bunla diye ben yapıyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum taktik verin az

bir de masajı yaptıktan sonra elimi yıkıyorum ama elim yapış yapış oluyor ve sert oluyor neyle yıkarsam geçer hemen?

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• yukarı kalbe doğru yapacaksın awuç için we parmakların sırtla ta temas edecek masaj yaparken elini sırttan hiç çekmeyeceksen sıcak su torbası koy önce sonra masaj yap ..fizyoterapi okuyorum ..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Öncelikle geçmiş olsun.Acil şifalar dilerim.Anneciğine elinin yapışkan olduğunu belli etme.Üzülür kadın.Netten videolara bakabilirsin çünkü yanlış masaj zarar verir.Sağlık videolarında masaj tekniklerine bakabilirsin.En iyi çözücü su ve sabundur sürekli onlarla yıka mesela ben yağlı olduğunda elim 5-6 kez yıkarım.Sevgilerle...

1|0
    0|0
  • yaa krem herşeye çağre değilki ... yani krem deri emecekte alt deriden geçecekte kılcal yollarla iletilecekte aprıya çare olacak... ama en iyi masaj yolu damar kısımları es geçerek kemiklere yakın yerden ama kemiklere dokunmadan dairesel haraketlerle yapılır... birde ense köküne masaj insanı rahatlatır... bende annemden dolayı ciddi deneyim kazandım bu konuda... youtube den izle :D ben ordan öğrendim :D

1|0
    0|0
  • bardak tut sırtına benm işim agır oldugu için bana cok olur bel agrısı kimi zaman yere bile eyilemeyecek hale geliyorum bardak dene sonra kremle masaj yap ve sırt üstü yatsın geçmiş olsun

1|1
    0|0
    • ya onu annem kendisi bir kısma kadar yapabiliyor sonra benden yapmamı istiyor ama ben çakmağı yakmaktan korktuğum için iyi yapamıyorum yapıyorum da pek faydası olduğu söylenemez

• vella bn bildigimi söyledim bende işe yarıyor artı 2 günde bişey kalmıyor

• eğerki hastalık kemik düzleşmesi ise çok hafifçe ovarak kremi emdirmek gerekiyor cilde . tecrübe

1|0
    0|0
  • geçmiş olsun, bulaşık deterjanı veya arap sabunu iyi gelir

1|0
    0|0
  • Sizde ne türlü bir aileymişsiniz abindeydik en son :)

1|1
    0|0
  • aspirin icir bitane hemen

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun ...

1|0
    0|0
  • Tiner Kullan :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bulaşık deterjanı etkili olabilir.

Geçmiş olsun canım Allah şifa versin annene.

Bununla ilgili video izlemende fayda var .ş

1|0
    0|0
  • omurgasının etrafına,hafif hafif bastır parmaklarınla..

deterjan iyi gelir ellerine de..

1|0
    0|0
  • senin de bir abin bir elin bitmedi gitti:)

1|0
    0|0
Yükleniyor...