Ligin sonu yaklaşıyor.

Ligin sonu yaklaşıyor son 6 hafta sizce kim şampiyon olur kim ikinci olur? Ligden hangi takımlar düşer? Bence G.Saray şampiyon olur Fener ikinci olur ligden Mersin, Akhisar ve Ordu düşer tamamen objektif tarafsız yorumum bu benim.

0|0
7|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 17

• şampiyon 33.haftadan önce belli olmaz.düşecek takımlar mersin akhisar.son olarak elazığ ya da ordu

1|1
    0|0
  • Mersin dışında düşecekler hakıkında yorum yapamam.Galatasaray birinci Fenerbahçe ikinci olur.

0|1
    0|0
  • Düşma hattında bence büyük sürprizler olabilir akhisar çıkışta ordu iyi oynuyor ve daha 18 puan var şahsen ordunun düşmesini istemem. Şampiyonluk yarışındaysa Galatasaray daha ağır basıyor

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe şampiyon olur akhisar mersin ordu düşer

0|1
    0|0
  • Bizim için artık tek hedef lig kaldı. Odaklandığımızda neler yapabileceğimizi Madrid maçında gösterdik.Yeter ki odaklanalım kimse şampiyonluğu bizden alamaz.

0|1
    0|0
  • akhisar gekası aldı bro düşmeyebilir.

0|1
    0|0
  • aynen senin gibi düşünüyorum mersin garanti zaten düşmesi şampiyon gs olur fenerin türkiye kupası avrupa ve lig maçı var şampiyonluk zor ama ikincilik garanti

0|1
    1|0
  • Düşecek takımlar mersin akhisar ve elazığ..Ordu düşmez..Şampiyonluk için şikebahçe ile gs nin şartları eşit diyebiliriz..Bu kez kadıköyde gs yi yeneceklerdir iş son maça gs ts maçına kalır düğüm orada çözülür..

0|1
    1|0
    • o maçlara kadar iki takımdan birisi puan kaybederse işler değişebilir belki bilemeyiz yani ama G.Sarayın elindeki acantajı koruması muhtemel tek kulvar kaldı artık.

• Beşiktaş olamaz, Fener olsa bari de G.Saraylılar'ın havası inse..Feneri de pek sevmem ama G.Saraylılar çok havalandı.

0|1
    2|0
    • kardeş bizim Beşiktaş zaten olamaz 10 puan geride son 6 hafta yaa tabi olamaz Beşiktaşı devreye sokmuyorum bile artık.

• Yramıye madrid yarmı ye madrid.

• galatasaray şampiyon olur bu sene bunu fenerli arkdaşlarım bile itiraf ediyor

0|1
    0|0
  • Galatasaray sampiyon olur gerisi onemli degil :)

0|1
    0|0
  • peki öyle diyosan öyle olsun :)

0|1
    1|0
  • cimbom şampiyon olur..kalbim her ne kadar fenerbahçenin olmasını istesede..miy,akhisar düşer

0|1
    0|0
  • çok karışık belli değil henüz hiçbişi

0|1
    0|0
  • Galatasaray'ın şampiyon olması gerekiyor,cünkü 4 puan önde ve tek kulvarı kaldı oda süper lig..

0|1
    0|0
  • Fenerbahce sampıyon olur. Dusenlerı bılemem

0|1
    1|0
  • Aynen kardeşim, Ben lider Galatasarayla 2. nin en az 7 puan fark olacağına inanıyorum bakacağız.

0|1
    1|0
Yükleniyor...