Hayatınızdaki mucize nedir?

Öncelikle buraya yazacaklarınız öyle şeyle rolsun ki, hayatınızın dönüm noktasını anlatsın ve biz de şaşırarak okuyalım..

... oldu ve hayatım değişti..

... oldu ve istediğim oldu...

gibi..

hadi bakalım :)

Teşekkürler şimdiden

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• istantanbul daydım 3 arkadaş kayık kıraladık denizin ortasında içmek için biraz acıltık ve içmeye başladık neyse geriye gidelim derken sarhoş kafalarla kürekleri elimizden kacırdık denizin ortasında kaldık kürekleri alalım derken 1 kişi düştü onu kurtaralım derken tekne battı 3 kişiyiz ama kimse yüzme bilmiyo ALLAHTAN biraz uzagımızda başkaları vardı onlar kurtardı yoksa şimdiye ÖLMÜŞTÜK

1|0
    0|0
    • wuuuu, siz de yuzme bilmeden alkollü nası böle bir tehlike aldınızzzz! haberler sizin gibi yapıp ölenlerle dolu. ucuz kurtulmussunuz. gecmis olsun

• eyw reiz deyişiklik olsun dedik ondan beri alkol kullanmam

Erkekler Ne Diyor 16

• Birkaç kez ölümden döndüm. Herhangi birinden dönemeseydim şu an hayatıma toprak olarak devam ediyor olurdum. O yüzden hayatım değişti denebilir :)

Üniversite sınavında oldukça yüksek puan çıkarmıştım, kazanamayacağım bölüm sayısı çok azdı ve bu kadar seçenek arasından ileride nefret edeceğim bir mühendislik seçtim ve şu an nefret ettiğim işler yapıyorum.

Hayatımda pozitif manada bir mucize olmadı henüz.

1|0
    0|0
  • Hayatımdaki en büyük mucize doğduğum dinden başka dine geçmememdir yani islam dinine devam etmemdir, bize kurtuluşun müjdesini veren Kuran-ı anlamamdır. En büyük mucize bu olsa gerek

1|0
    0|0
  • üniversite okumaya karar verdim ve hayatım değişti top yekün :D

evlenmek istiyorum o daha olmadı :) hehehehe (Kısmet)

1|0
    0|0
  • Biraz olumsuz olacak ama babamın ölümü hayatımın ilk değişim noktasıydı herşey daha zor oldu Baba ailede güven yaratıyormuş

Diğeri cep telefonu şarz aletinden koltuk tutuşmuş o gece koltuktan çıkan duman bizi zehirleyecekti. Fakat üst komşumuz elektrikli şohben kullanıyormuş banyo yapacağı tutmuş şalter ana kutudan iki defa atınca bizden gelen dumanı fark ettiği için yaşıyoruz

1|0
    0|0
  • bir gün kafama silah dayadılar hemde alakam olmayan bir mesele sonucu ve kurtuldum böylelikle hayatım değişti ve hayatın güzel olduğunu anladım

1|0
    0|0
  • Evett.. İlkokulda hentbol oynamaya başladım ve o günden sonra hayatım acaip bir şekil aldı :) Kırılmadık kemiğim kalmadı. Bana tek faydasıysa Beden Eğitimine girmem oldu :P

1|0
    0|0
  • Doğumum büyük mucize

1|0
    0|0
  • hayatımın dönüm noktasındayım askere gittim geldim, iş bulamadım, kız arkadaşım terketti, deprosyondayım bu aralar intihar etmezsem bidaha etmem sanırım :p

0|0
    0|0
  • hiç öyle hayatımda şuana kadar mucize olmadı :S

0|0
    0|0
  • evlatlık edinildim hayatım değişti :)

0|0
    0|0
  • o dönüm noktasını bekliyrum hala

0|0
    0|0
  • ben hala bekliyorum gelirse yazıcam :D

0|0
    0|0
  • Mucize beklemek saçmalıktır, en azından kendi adıma konuşuyorum.

0|0
    0|0
  • Geçen Sene Sayısal Loto yu Tutturmam :P

0|0
    0|0
  • Bişey olsa mucize derim ama olmadı ki:)

0|0
    0|0
  • hayatımda mucize yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kazandım .Bu kelimenin anlamının ne taşıdığını sadece ben biliyorum .Kazandım ve ödeştim :).Mucize gibimiydi? Sabır meselesiydi.Hayırlısı

1|0
    0|0
  • Hayatımdaki tek mucize şey validem! O varken her şey kolay.

1|0
    0|0
  • henüz mucize nin muc u oldu ize sid kısmetse 1-2 seneye tamamlanacak:D

1|0
    0|0
  • Hayatım boyunca zorda olsa hep aklımdaki planla yaşadım, hatta benimle çok fazla ilgilenen erkeklerde dahil hiç birine kardeş dışı bir gözle bakmadım sonunda bir arkadaş ortamında benimle tanıştırılmak isteyen üstelik tam aradığım gibi biriyle tanıştım ve nişanlandım, benim mucizem bu işte, gerçekten sabrın sonu mutlulukmuş:)

1|0
    0|0
Yükleniyor...