Yarın uyandığınızda ... Neresi?

Sihir size geldi. Yarın uyandığınızda 1 günlüğüne istediğiniz yerde olacaksınız. Neresi? Sadece 1 gün :)

Güncellemeler:
vay be ilginç. Arkadaslar fark ettiniz mi bu soruya bayanlar 1 günün azlığından ve evlerinde olmaktan bahsederken erkekler hep bir yerler yazdı. söyle yorumlayabilirmiyiz? kadınlar hayatın kısalığından şikayetçi ve neslin devamını istiyor bildikleri yerde durmak kendine ait bir şey aidiyet istiyor. erkekler ise macera, kısa da olsa dolu yaşa, hızlı yaşa genç öl... güzel olsun tek gün olsun... gibi neyse gece 1 de benimde saçmalayasım geldi.
güzel soru oldu yaw. bende cevap vermek istiyorm. buraya yazacam. ben tekrar üniyi kazandığım yıl mersin flamingo 8 de hatırladığım bir gün var o günü baştan yaşamak isterdim.
soruma verilen puan1 yıldız ole mi. oyle olsun.

0|0
19|12

En İyi Erkek Görüşü

• oteki tarafı ısterdim...dondugumde hayatımı ona gore yasardım!

1|2
    0|0
    • bak gıdıosun bakıosun ne var bır bakıosun hıc bır b.k yok olay olunce bıtmıs donuosun allaaah vur patlasın cal oynasın ya da gıdıyosun yanan yanana alevde ızgaraaa donuyosun gunde yuzkere allahım affet...affet allahım...sekli...ya dıyorum benımkısıiiii

• ne yuzsuzum dimi:)...thanks!

Kızlar Ne Diyor 19

• link burasi

0|1
    0|0
  • evim evim güzel evim ... mutluyum böyle be hocam :D

0|1
    0|0
  • Egzotik maviliklerde olayım, ben diyeyim bora bora, sen de karayipler, hiç farketmez. Altın gibi kumlarda uyuklayayım, o mükemmel maviliklerde gözlükleri talıp harika sualtını keşfedeyim. 1 gün de olsa harika olurdu. :)

0|2
    0|0
  • öbür tarafada gidebiliyorsak bn ölen annemn yanına gtmk ısterdm 1 gunlugune onla doya doya vakt gecrmk ısterdm

1|1
    0|0
  • Üşenirim başka yerde uyanmaya yatağım iyi :/

0|0
    0|0
  • türkiyede sahilde yalniz basina kafami dinleyerek hicbirseyi düsünmeden gecirmek isterdim

0|1
    0|0
  • bir günlüğüne ölen çok yakın dostumun yanına gitmek

ona sarılıp burda olanları anlatmak

rüyalarımda bana ne demek istediğini sormak isterdim

0|0
    0|0
  • Sevdiğimin yanına gidiyim.

0|0
    0|0
  • cennette olmak ısterdim

0|1
    1|0
    • +1 i -1 i dengelemek için verdim. aslında derin düşünürsek kötü bir cevap değil.

• Güney kore

0|0
    0|0
  • küba ya da pakistan

0|0
    0|0
  • evime gitmek :(

0|0
    0|0
  • 1 gün yetmez bana hevesim kursağımda kalır

0|0
    0|0
    • birgün diye gider gelmeyiz daha ya :D

• yav bende cevap vermek istedim.

• ahaha ver tabi senin bizden ne eksiğin var :)

• sevgilimin yanı :)

0|0
    0|0
  • Kimsenin Olmayacaqı Bi Kırda Olmak İsterdimm..

0|0
    0|0
  • 1 gun cok az evde kalirim daha iyi :/ :DD

0|0
    0|0
  • söyleyememmm :D

0|0
    0|0
  • evim dediğim yer

0|0
    0|0
  • Uzayda :):)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Trinidad Tobago sahilleri

0|1
    0|0
  • link

burda olurdum...

1|0
    0|0
    • Bak öyle kaçamak durumu varsa kabul yoksa yorulduğuma değmez :D

• Valla deim kendi çaldı kendi söylüyor ahaha bende cevap vericem sorum çok güzel kısmına sesli güldüm :D

• yok baktım bende cevap verme yeri yok. sizin cevapları okudum. len puan almak soru hakkını kaçırmamak için olesine bişeyler yazdın ama harbiden sen nerede olmak isterdin? kendi cevabımıda en iyi seçemiyorm ki. neyleyeyim.

• Amazon Ormanları :)

0|1
    0|0
  • mekke 'nin dışında bir yerde

0|0
    3|2
  • masmavi denizin oldugu sımsıcak bir adada olmak isterim... ulan yaz gel artık, senelik izin gel artık beee...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Venedik'te sahipsiz bir kayığın içerisinde. Ama bir dakika 24 saat dolduğunda gerigeleceğiz dimi otomatikmen.

0|0
    0|0
  • panama beach

0|0
    0|0
  • 1 günse evimde kalayım

0|0
    0|0
  • papua yeni gine

0|0
    0|0
  • everest tepesinde