Fenerbahçe nereye kadar gider?

fenerbahçe nereye kadar gider?

bence finale kadar yolu var. gruplarda marsilya maçında demiştim bu takımın buralara kadar geleceğini...

inşallah alır kupayı. sizce

• Elenir
    22% (35)14% (16)19% (51)Oy Ver
  • Yarı finalde elenir
    18% (29)29% (32)23% (61)Oy Ver
  • Finale çıkar kupayı alır
    26% (41)35% (39)30% (80)Oy Ver
  • Finalde kaybeder
    15% (24)17% (19)16% (43)Oy Ver
  • Gs kaybettiyse o da kaybeder
    19% (28)5% (6)12% (34)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
26|46

En İyi Erkek Görüşü

• 4 takım yarı finale çıkar ( Chelsea, Benfica, F.Bahçe ve Basel )

Chelsea ile Basel

F.Bahçe ile Benfica eşleşir

Chelsea ile F.Bahçe finalist olur

Finalde normal süresi 1-1 biten maçın uzatmalarında da gol gelmeyince, seri penaltılara geçilir. Chelsea'da Terry kazması ve Torres kaçırır, Fenerbahçede de Aykut'un manevi oğlu Selçuk kaçırır. Fenerbahçe 4-2 kazanarak Şampiyon olur.

Ş A M P İ Y O N F E N E R B A H Ç E deriz :)) İnşallah amin.

3|3
    1|1

Erkekler Ne Diyor 45

• Yarın seyircisiz oynanması fener için büyük avantaj, fenerin 1 gol atması zaten turu getirmesi demek, şimdi bu gibi turnuvalarda eğer buraya kadar gelmiş ise artık futbol konuşulmaz yani son 4 için konuşuyorum artık takımların şansları eşit tamam chelsa, benfica, totnem bunları kadro ve futbol kültürü olarak fenerden iyiler ama son 4 de gelen takımların finale çıkması oranları birbirine eşittir. Futbol da her şey olur bir kırmızı olur bir penaltı olur ilk maç da bile turu garantileyebilirsin bir de fener avrupada deplasmanda şuana kadar yenilmedi her ne kadar kendisinden düşük takımlar ile oynasa da. Fenerin oyunu Yunanistanın 2004 deki şampiyonluğuna benzeyecek gibi eğer kupayı alırsa, ama şu bir gerçek eğer emre oynayabilseydi Fener finale çıkar derdim

1|0
    0|0
  • galatasaray elendiyse onlar da elensin diyenler bir tomografı çektirsinler. beyinleri var mı yok mu çok merak ediyorum.

3|0
    1|0
  • Fenerbahçe inş bugün turu atlayacak sonra maç maç bakacağız rehaveter kapılmadan geldik buraya eğer yarı finale kaldık diye rehvet olmaz ise finali görürüz diyorum ben

0|0
    0|0
  • Kupayı almasın ya :D

Ama başarılar

2|0
    0|0
  • bu akşam buyuk bir aksilik olmazsa yarı finale kalır ama... Yarı finalde işi zor o yüzden yarı finalde elenir dedinm :( gönlümden geçen keşke kupayı alsa :( (Beşiktaşlıyım)

0|0
    0|0
  • Ali sami alkışa kadar gider.

0|0
    0|0
  • Finale Gider Alır Kupayı Getirir Kadıköye

1|1
    0|0
  • çekemeyenler kıskananlara kapak olur inşallah bu akşamki maç, finalde elenir fenerbahçe umarım finalide alır vatan hainlerine kapak olur buda

0|0
    0|0
  • Yarından Sonra Hiç Bir Yere Gidemez :)

0|1
    2|1
  • Biraz objektif ol, İnter Chelsea Tothennam gibi takımlar varken,hiç bir hakem Fifa,Ueaf kuruluşu olsun gitmemizi istemez. Ha giderse on numara olur.

0|0
    0|0
    • objektiflikle ne alakası var arkadaş ya objektifklkle alakası olsa fener tarıhınde ılk defa yarı fınal yoluna gelmezdi bırak onu gruptan bıle cıkamazdı.

• inter yok. daha hangi takımlar var ondan bir habersin

• uefa da hangi takımların oldugunu bilmiyorum bir inter var bildiğim onu elemesi zor

0|0
    1|2
    • o bildiginde yanlış:D

• inter elendi. tottenham eledi. totthenhamı da basel eleyecek. deplasmanda elinden kaçırdı 2-2.

• uefayı takip etmiyodum işler sarma sarmış uefada merakla bekliyorum :D

• inşallah finale çıkar

0|1
    1|0
  • Allah utandırmasın umutlarımız büyük

0|2
    0|1
  • Finalde kaybeder

«»

0|0
    0|0
  • Buraya Kadar Geldiysek Bu Bu Performans Ve Gazla (Dünküz Lazio Deplasmanı Hariç :D) Alıcaz İnşallah :)

0|0
    0|0
  • kupayı alabilir ... inş ...

0|0
    0|0
  • UEFA kupasını alır, Türkiye kupasını da alır. Geriye lig şampiyonluğu kalıyor, belki onu da alabilir. Henüz altı hafta var ve puan farkı dört.. En büyük Fener..

0|0
    0|0
  • yarı finalde zorlanırız bence ama hiç belli olamz chelseaden çok benficadan korkuyorum benfica yerine chelse gelse daha iyi..Son sözümüz Fenerbahçeee! :D

0|0
    0|0
  • ben bir galatasaraylı olarak fenerbahçeyi sonuna kadar destekliyorum ve başaracağınada inanıyorum .

0|1
    0|0
  • Çekeceği kura ya göre değişir

0|0
    0|0
  • Cehennemin dibini görür gibi geliyo bana

2|0
    0|2
  • uçak biletini aktarmalı 420 liraya aldık. Dönüşte kupayla geliriz.

0|0
    0|0
  • Amsterdam'da çelsiyi çimlere gömer

0|0
    0|0
  • Gsli olarak Fenerbahçenin yanındayım ve kupayı alıcak umudunuzu asla kaybetmeyin

0|0
    0|0
  • bir Galatasaraylı olarak değilde bir Türk olarak bence bu kupayı alıp türkiyeye dönmeli

0|0
    0|0
  • Finale cıkacak we kuapyıda alıp evine dönecek ..

0|0
    0|0
  • Kupayı alır

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Chelsea alır.

0|0
    0|0
  • finale çıkarsa alır gelir...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 26

• finale kadar gider diyorum.inşallah finalde kupayı da alır:)

3|3
    4|2
  • dualarımız fenerle :))

0|2
    0|0
  • Galatasarayimla omur boyu bir gurur duyuyorum ama sansimiz kactigina gore gozlerimi fbye cevirip basarilar demek duser bana.

2|1
    0|0
  • Finale Gider Alır Kupayı Getirir

0|2
    0|1
  • evet esim de cokister bunu

0|2
    0|1
  • temennimiz kupayı alması ancak ne olursa olsun takımımızın yanındayız.

0|2
    0|1
  • inşallah alır tek dileğim bu..

0|4
    1|1
  • Aliiiiiiiiiir kupayi

0|0
    0|0
  • Finale kadar gider

0|1
    0|0
  • ne kupasi bu?

0|2
    0|2
  • kupayı alır gibi geliyor ama hayırlısı.

0|0
    0|0
  • Babam için c didim

0|1
    0|0
  • Kupaaa bizim ! ;)

0|2
    0|1
  • Galatasaray olmadı,Fenere başarılar.

0|2
    0|0
  • Finale kadar yolu, finalde kupası var.. fenerbahçe ...

0|2
    0|1
  • Cehenneme kadar yolu var .

0|2
    0|2

0|0
    0|0
  • C.diyorum..inş. alırlar

0|1
    0|0
  • Elenir ..

0|1
    0|2
  • Elenir :):)

0|0
    0|0
  • fenerbahçeye nefret ettiğim kadar kimseye nefret etmedim

0|0
    0|0
  • fazla uzağa gidemez

0|0
    0|0
  • finale kadar gider

0|0
    0|0
  • fi na le çı kaar ku pa yı a lıır :D slogan yaptım haha

0|0
    0|0
  • finale çıkar kupayı alır mı? n.h derim buna.kazansınlar isterim ama kupa mupa almasınlar.neden mi.çünkü bahaneleri olucak.herşeye bahane bulmakta ustalar zaten.Bir 6-0ları vardı zaten aman yeter yani bu sefer iyice kafamızı şişirirler.ama aldılar diye kıskanmam.kıskancağımdan değil yani.zaten galatasarayın fenerbahçeyi kıskanması için hiç bir sebep yok yani :D

0|2
    0|1
    • finale çıksın ama kupa almasın

• Fenerbahçenin nesini kıskanayım ya :D istememin sebebini de söyledim.sizin zırvalıklarınız.kafam şişsin istemiyorum

• *istemememin diyecektim

• Cehennemin dibine kadar yolu var :D

3|2
    3|4
Yükleniyor...