Küçükken yaşadığınız en komik anınız ne :)

küçükten yaşadığınız unutamadığınız sizi güldüren anınız var mı :)

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Bisikletim tamirdeydi herhalde hatirlamiyorum. Beni yalniz birakamazsiniz, diye cingar cikartip kimseyi gezmeye gondermiyordum. En sonunda abim, sen prenses olacaksin, kacirilmissin, seklinde kaynak k.ci bir oyun uydurdu. Bagladi beni garajin diregine. Prenses oldum ya, itiraz etmedim. Sonra bisikletlere binip gittiler :) Bi kere de gamzemin et eksikligi oldugunu, benim ozurlu oldugumu soyleyip aglatmisti beni. Cok maldim kucukken, anlatmakla bitmez :)

0|0
    0|0
  • mahalledeki bütün komsuların topuklu terlik ayakkabı sandalet ne varsa giyip eve getirirdim onlarda bir bir almaya gelirdi :D şimdi hiç giymem topuklu ayakkabı felan sevmiyorum:D

0|0
    0|0
    • :DD::D mahalleye iyi işkence yapmışsın :D

• en güzel dönemlerimiz :)) 1 saatliğinede olsa kücüklüğüme dönmek isterdim:D

• :D :D ben hep küçük kalmak isterum valla :D yık kır kimse bir şey diyemez :D bide tatlu olacaksun tam oldi :D

• denizde babamın haşamasını giymiştim gerisini anlatmayım :D :D

0|0
    0|0
  • ani sayilmazda oyle sorunca aklima sey geldi :DD kucukken iste sari cicek ilahisini duymustum. orda benzin neden saridir diye bir kisim geciyodu.benzine bir anlam verememistim. aklima akaryakit istasyonu gelmisti. benzinin sari oldugunu sanmistim :DDD

0|0
    0|0
  • vardi ama hatirliyamadim simdi :p

0|0
    0|0
  • duran kamyona ve arabalar çarpardım ben ya :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kafama buzlu cam düşmüştür kovalarken :D

0|0
    0|0
  • Böyle bir anda da gelmiyorki aklıma :)

0|0
    0|0
  • Su yerine kolonya içmem ama artık gülmüyorum

0|0
    0|0
  • ben bigün kayboldum...

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum ki ufaklığımı

0|0
    0|0
Yükleniyor...