Günümüzün kadınları erkek gözünde nasıl bir imaj sergilemiştir ? :)))

günümüzün kadınları ne der ? ne ister ?

Mağazada kızın sağ göğsünde "Selma" yazıyordu. Diğerinin ismi ne dedim tokat attı manyak mıdır nedir ? :))))))

lütfen şıklara yoğunlaşalım hepinizi seviyorum hepinize +1 :))

• Kızlar aslında sevmek değil güvenmek istiyor. Ama nedense hep yakışıklı birine güvenmek istiyor. Sorun burda. Ben de burdayım, selam kızlar :))
    12% (1)50% (1)20% (2)Oy Ver
  • Yemek yapan erkek seksidir, çamaşır yıkayan bulaşık yıkayan erkek karizmatikdir derken tüm işleri bize kitlediniz kızlar ayıp ama :))
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • "Seni hala çok seviyorum barışalım mı ?" yani diyorki: seni yeterince üzemedim gel bide ağzına sıçayım :))
    62% (5)50% (1)60% (6)Oy Ver
  • Gelin ata binmiş "yaa ne işim var benim burda yaa pfffsss" demiş. Zamane gelini işte ne olacak :))
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bir kız yeter ki hoşlansın, o adamın, dedesinin kayıp kayınçosuna kadar her şeyini bulup öğrenir :))
    26% (2)0% (0)20% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Cye kahkaha attım diye c dedim ama ilgim yok:)

0|1
    0|0
  • C dedim ben :D

0|1
    0|0
  • Gelin ata binmiş "yaa ne işim var benim burada yaa pfffsss" demiş. Zamane gelini işte ne olacak :))

0|0
    0|0
  • E: Bir kız yeter ki hoşlansın, o adamın, dedesinin kayıp kayınçosuna kadar her şeyini bulup öğrenir :))

0|1
    0|0
  • c seçeneği

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yemek yapan erkek seksidir, çamaşır yıkayan bulaşık yıkayan erkek karizmatikdir derken tüm işleri bize kitlediniz kızlar ayıp ama :))

0|1
    0|0
  • Kızlar aslında sevmek değil güvenmek istiyor. Ama nedense hep yakışıklı birine güvenmek istiyor. Sorun burada. Ben de buradayım, selam kızlar :))

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Kızlar aslında sevmek değil güvenmek istiyor. Ama nedense hep yakışıklı birine güvenmek istiyor. Sorun burada. Ben de buradayım, selam kızlar :))

0|0
    0|0
  • Kızlar aslında sevmek değil güvenmek istiyor. Ama nedense hep yakışıklı birine güvenmek istiyor. Sorun burda. Ben de burdayım, selam kızlar :))

0|1
    0|0
Yükleniyor...