Nasıl kilo alınır?

Boyuma göre kilom çok düşük tamam diyet yapılmalı ama bunun yanında spor yapılmazsa biçimli bir vücudum olmaz muhtemelen şimdi hu işlerden anlayan arkadaşların yorumunu istiyorum hangi sporu ne sıklıkla yapmalıyım?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Fitness yap protein ve karbonhidrat alımını arttır zamanla kilo alırsın yavaş yavaş olur belki ama en azından kas kütlen artarak alırsın ki buda vücudunu güzelleştirir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Zayıf kız iyidir

1|0
    0|0
  • protein tozu kullan

1|0
    0|0
  • Protein ve karbonhidrat ağırlıklı beslenip daha az kardiyo yapıp daha fazla ağırlığa yoğunlaşmalısın.

0|0
    0|0
  • Kilo aldıran ilaçlardan kullanabilirsin.. bunun yanında günlük yediğin içtiğin şeyleri not al.. diğer günler yavaş yavaş bu miktarlari arttır.. 2 hafta da bir kilonu kontrol et

0|0
    0|0
  • Ve karşında bu şşin uzmanı geldi bir ayda 10 kilo almış bir arkadaş olarak boyun ile kilonu öğrenebilir miyim

0|0
    0|0
  • bol bol kola iç

0|0
    0|0
    • Onu çok yapıyorum herhangi bir yararını görmedim ki sağlıklı olarak kilo almak istiyorum

• Orası öyle tabii ama daha sağlıklı olmalı ya zaten yeterince zehirliyorum kendimi

• sadece cınsel hayatı öldürüyor

• arkadaş kilon düşükse bunun sporla ne alakası var spor kalori yaktırır spor dahada zayıflatır senin hormon doktoruna gitmen lazın ENDOKRİNOLOJİ

0|0
    0|0
  • bol yeeeeeeeeee

0|0
    0|0
  • fıtness agırlık calısmalısın haftada 4 gun ve beslenmene onem vermelısn

0|0
    0|0
  • bol bol yemek ye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1