Milli judo sporcumuz Fatma Koçak dünya şampiyonu oldu ne düşünüyorsunuz?

Milli judo sporcumuz Fatma Koçak dünya şampiyonu oldu ne düşünüyorsunuz? Tanıyanınız var mı kendisini?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Onu değil ama çalıştıran hocasını tanıyorum, öğretmenimdi.

0|0
    0|0
    • Böyle bir sporcu yok ki yalancılar. Fake soru sordum... üstelik KS bana ''Çok Süper bir soru sormuşsun, sorun artık vitrinde! Şimdi sorunu daha çok üye görecek. Üstelik, 4 Xper daha kazandın! Tebrikler! '' diye bir mesaj attı :D

• Kisiyi tanimiyorum zaten milli judoya hazirlayani biliyorum. İsim onemsiz :)

En İyi Erkek Görüşü

• Kesin doping kullanmıştır
    ( şimdi diyecekler)

0|0
    0|0
    • Böyle bir sporcu yok ki yalancılar. Fake soru sordum... üstelik KS bana ''Çok Süper bir soru sormuşsun, sorun artık vitrinde! Şimdi sorunu daha çok üye görecek. Üstelik, 4 Xper daha kazandın! Tebrikler! '' diye bir mesaj attı

• Ben var demedimki dikatini çekerim

Kızlar Ne Diyor 1

• sevindim.

0|0
    0|0
    • Hepsi bu mu?

• Böyle bir sporcu yok ki yalancılar. Fake soru sordum... üstelik KS bana ''Çok Süper bir soru sormuşsun, sorun artık vitrinde! Şimdi sorunu daha çok üye görecek. Üstelik, 4 Xper daha kazandın! Tebrikler! '' diye bir mesaj attı

• Tanıyorum demedim ki. Eger böyle bişey olduysa sevindim demek istedim.

Erkekler Ne Diyor 1

• Evet tanıyorum inşallah hak ettikleri değeri zamanla bulurlar

0|0
    0|0

Yükleniyor...