Karşı tarafın ilgisini nerden anlarsın?

pek kontağınız olmadığı birinin ilgisini nasıl anlarsınız?

sadece bakışlar yetermi? yeterse ne tür bakışlar bunlar?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• bakış uzun uzun mesela şöle bakışlar..

eleman senin göremicegin bir yerde sana uzun uzun bakar senin görüş alanında degildir ama sen o anda fark edersin ( kızlar fark eder her zaman nasıl yaparlar bilmem ) bir anda arkanı dönersin gözlerinin içine baktıgını fark edersin.

0|0
    0|0
    • iste bizde öyle olmadi hic malesef..

hep ilk o ya da ben bakardik..sonra ötekide bakar öyle biri gözlerini cekene kadar bakisma oldu ama iste karsi karsiya olunca falan.. bir ikide ders calisirken arkadas ortami kafam cevirdigimde bana bakiyordu ben yine hemen cektm kafami utandigim icin o gün ama öylesine bakmisti galba.. off anlayamiyorum :(

• yaa gece gece ne kadar çok şey takıyorsun kafana git konuş bu kadar kuşkuluysan bu zamanda adamı kuşku bitirir git konuş rahatla inan pişman olmucaksın

Erkekler Ne Diyor 9

• Gidin direk sorun, artık midem bulanıyo benden hoşlandığını nasıl anlarım sorularını görünce yıl olmuş 2013 gidin kendisine sorun ölüm yok ya ucunda.

0|0
    1|0
  • bakışlar yeterli aslında ancak herkes okuyamaz kitap deyilki okunsun hisler çok önemli okumak için bakışlar ve halve hareketleri bütünlügü saglar

0|0
    0|0
  • Keserek.

0|0
    0|0
  • bakısları ytrlı olabılır bence ama gelıpte konusmasıda gereklı ama bı zmn sonra gelıp konusamıyosa bunun karsı tarafın yapması gerekır tabı onunda hissettıklerı varsa.bakışlar olrak sıcak ve içten olrak bakıslardır.

0|0
    0|0
  • bende merak ediyorum takip edicem bu konuyu

0|0
    0|0
  • bakislar yeterlidir cogu zaman , bir anda size odaklanip bir sure sizde kaliyorsa ozellikle :)

0|0
    0|0
  • Onun yanındaki saftirik arkdaşlarının hareketlerinden .

0|0
    0|0
  • felfecir bakışlar yeterlianasını satim:D

0|0
    0|0
    • felfecir?

• arkadaşın felfecirden kastı cin gibi bakmak galba :D felfeciri biliyom da sana nasıl anlatayım şimdi

• Kontak yoksa... Aracımı yanaştırırım aracının motor kısmına yakın bir yere... Sonra ara kablosunun iki ucunu benim akünün ucuna takarım, diğer uçları da... Tövbe ya!

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hissederim bunu anlamanın özel bir formülü yok malesef

0|0
    0|0
    • baskalarinda olunca ve ben tanik olunca anliyorum hemen ama kendimde hic bir zaman emin olamiyorum

• terzi kendi söküğünü dikemez

Yükleniyor...