Futbolun boş ve faydasız olduğunu söyleyenler hakkında ne düşünüyorsunuz sizce futbol boş iş midir?

Arkadaşlar hani bazı dindar kişiler daha doğrusu inançlı kişiler diyor ya Futbol malayanidir boştur Allah'tan uzaklaştırır diyor ya futbol size göre boş ve malayani midir hani bazı insanlar söylüyor futbolun bir faydası yoktur batılıların işidir diye siz bu konuda ne düşünüyorsunuz Futbol gerçekten boş mudur bunu söyleyenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Normal bir spor gibi olsa iyi kimse yüzme maçlarında olay çıkartmıyor mesela onun gibi olsa iyi de bazıları gerçekten çok abartıyor ve o tarz durumlar pek de hoş değil bence

0|1
    0|0
    • @GecelerinKraliçesi_ zaten futbol diye bişey de kalmadı ki zaten ablacığım futbol siyasete karıştı artık bide passolig olduğu için millet eskisi gibi ilgi göstermiyor ama dediklerinde bir nevi haklısın olay çıkarmasalar belki de passolig olmayacaktı onlarca polis statlarda olmayacak sanki futbol stadı değil hapishane gibi olmayacaktı ama bu kavgaların asıl sebebi eğitimsizlik okullarda futbolda kavga etmenin küfür etmenin yanlış olduğu öğretilmesi lazım ama öğretilmiyor işte Bakanlık harekete geçmiyor bide anne babalar çocuklarını düzgün yetiştirmiyor olay bundan ibaret

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Oyle diyen boştur ✋

0|1
    0|0
  • Günümüzde futbol tamamen işsizlik, spor olmaktan çıkmış bir dal artık.

0|0
    0|0
  • Bence de bos

0|0
    0|0
    • neden boş halbuki Futbol stres atmak için değil mi dertlerimizi unutmak acılarımızı unutmak değil mi yani bir anlamda eğlence Futbol bir nevi kafa dağıtma aracıdır Takım Tutarız çünkü bir yere ait olmak isteriz bunun neresi boş ben anlamıyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• Dostum neden boş olsun , sağlam kafa sağlam vücut diye boşuna demiyorlar değil mi? Futbolun bedenin yanında zihni de geliştirdigine inanıyorum. Mesela panik olma sorunu yaşayan biri futbol oynadikca sakin olmayı öğrenir , cok yönlü düşünmeyi öğrenir , etrafını izlemeyi yani incelikleri görmeyi de öğrenir. Tabii bu benim nacizane fikrim

0|0
    0|0
  • Bunu söyleyenlerin kendileri "boş"tur

Futbol Sadece bir spor degildir Günümüzün Endüstriyel Futbolunda Ekonomik Olarak Ciddi bir payı Vardır Ülkeye çoğu insan. Futboldan Ekmeğini kazanır dine gelirsekte imanı olan çöldede imanini yerine getirir imanı olmayana ne yapsan boş

0|0
    0|0
    • @Baho1903 desene devlet bundan para kazanıyor eskiden iddia yoktu eskiden devlet futboldan para kazanamıyordu şimdi iddia çıktı devlet onbdan vergi almaya başladı evet bir anlamda haklısın futboldan epeyi paralar dönüyor oda seyirci sayesinde gerçi seyirci diye bişey de kalmadı ama gene passoligden kazanıyor

• Aynen 😉👍

• futbol bir sevktir ama biz b*kunu çikariyoruz küfür sidet bizim ülkede sporluktan çikmistir biri kaybedince herkese salliyor herkes birbirine küfür ediyor ne bilim ya

0|0
    0|0
  • Ülkede kerhaneler oru*pular varken onlara günah diyeçeklerine futbolama taktilar kafayi

0|0
    0|0
    • @Boss18 bazı insanlar öyle söylüyor hatta TRT Haber'in Facebook sayfasında bir haber vardı futbol statları yenileniyor diye orda bir kadın dedi futbol boştur zaman israfından başka birşey değil o paralarla stat yapılacağına kütüphaneler yapılabilirdi demiş özellikle dindar insanlar söylüyor

• Ben de malayani olduğunu düşünüyorum ama izliyorum.

0|0
    0|0
  • eğlenceli bir spor dalı amacını aşmamalı malesef fazlasıyla aaşmış durumda

0|0
    0|0
Yükleniyor...