22 yaşında min. 3 cm boy atmak mümkün mü?

Arkadaşlar merhaba, ben 22 yaşında üniversite 2. Sınıf öğrencisiyim. Okula bu sene 97 doğumlu kişiler girdi. Fakültede beni de 97 li sanıyorlar sen nerden geldin falan diyen oluyor. Aralık 93 lüyüm diyince inanmıyorlar. Sakallarım çok az kıllanma çok az ve çok çok küçük duruyorum. Sizce boy uzaması neye bağlı ve kaç yaşına kadar sürebilecek bir şey? 3cm uzamayı nasıl yapabilirim? Şimdiden teşekkür ederim.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu yaştan sonra olacağını sanmam.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hacı 19 yaşındayım boyum 1.85 boy uzatma kitabı diye bir şey var 5 cm garanti veriyor 72 tl ben bunu bedavaya buldum içinde baya egzersiz var bunları her gün kararlı bir şekilde yapınca 5 cm filan omurilik genişlemesi mi neymiş öyle uzayabiliyorsun bende 1.90 olmak istiyorum egzersizleri yapmaya çalışcam herkes uzadım filan diyor yaşın 40 bile 3-4 cm uzarsın diyo çünkü kemik uzamasıyla ilgili değilmiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Pilates yaparak...

0|0
    0|0
  • Okulunuzun basket takimi yok mu spor baskani ile konus takima katil faydasi olur insallah senin icin..
    Ayrica uzun olmak marifet mi takinti yapma bunlari..

0|0
    0|0
  • 35 yaşında bunun için şükredeceksin. 😄

0|0
    0|0
  • Mümkün :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• boyun uzaması zor ama ımkansız degıl, bı abım dıyeyım 24 yaşında 3 cm uzadı hemde normalde boyuda gayet uzundu yanı. Vazgeçme bende boyu uzatmaya çalışıyom yaş 19

0|0
    0|0
  • Max. %1 mümkün. fd

0|0
    0|0
  • yok gectı

0|0
    0|0
  • bence 3 mm bile uzamazsın

0|1
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=r4-Qkwp-SaQ