23 yasında bir kızın daha önce sevgilisinin olmamış olmasını...

...tuhaf karşılarmısınız?

Eğer bir sevgilim olursa, ciddi ve evliliğe düşünen birisi olsun istiyorum.. ama karşıma da henüz öyle beğendiğim, bir şey hissettim, ve adam gibi adam dediğim biri çıkmadı henüz.. Onun için kimseyle öylesine takılmak istemedim ve istemiyorum...

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• ablacığım kusura bakma ama bun dile getirenleri samimi bulmuyorum. adam bana hiç cinsel ilişkim olmadı karşıyım, kızlara güvenmiyorum yok vay efendim konuştuklarım hep o..u, evleninceye kadar kimseyle çıkmam; anlatıyorlar anlatıyorlar. tipine, konuşmasına, hal ve hareketlerine bakıyorum kız olsam ben de vermem, ama kırmamak için haklısın deyip geçiyorum. kusura bakma ama cazip bir tarafın yokmuş demek ki kimseyle çıkamamışsın.hiç boşuna kılıf uydurma, kendini evleneceği kişiye saklayan o yüzden kimseyle çıkmayan birisi tutup böyle birşey sormaz zaten..

1|0
    1|0
    • kendimi evlencegim kisiye sakliyorum, bu dogru, ama hala o kisinin karsima cikmamis olmasindan umutsuzluga kapiliyorum...

• işte bir cazip tarafın olsa öyle birileri çıkardı:D

• sen oyle diyorsan..

Erkekler Ne Diyor 22

• Ben de senin gibi dusundum. Universiteye kadar hic kimse hayatima girmedi. Ben hep tek bir kisi olsun istedim. Ilk, tek ve son olsun... Esim olsun o kisi istedim. Sonra birisi girdi hayatima sanirim bu kisi dedim... Her seyimi ona adadim... Hayatimin odak noktasina koydum... Ancak ne yazik ki yanilmisim... Sudan sebeplerle gitti ve benden sonra bircok kisi girdi hayatina... Soruna gelecek olursam sen her seyin en iyisine layıksın emin olabilirsin. Surekli onla bunla olan tiplerden degilsin. Umarim kalbine gore aklina gore birisi karsina cikar ve umarim hakkettigin degeri sana fazlasiyla verir.

0|0
    0|0
    • inshallah oyle olur, herkese bende aynen degerini bilecek birini diliyorum

• Tuhaf karşılamam. Sonuçta herkesin aşktan sevgiden beklenitleri farklıdır ama fazla beklemek aşık usandırır. Ve ayrıca bir kaç deneme yapmadan neyin iyi neyin kötü olduğunu kesitremezsin. En iyi evlilik bir kaç tecrübenin ardından gelir. İlişki tecrübe etmelisin ve ne hata yapacaksan yapmalı ve bunu evliliğine taşımamalısın. Bir kaç yumurta kırmadan omlet yapamazsın.

0|0
    0|0
  • Niye tuhaf olsunki tercih meselesi sonuçda madalya takmıyorlar ;)

0|0
    0|0
  • Hayır neden tuhaf karşılayalım. öyle biri denk gelirse en yakın nikah salonunun yolunu tutarız. Rabbim sizin gibilerin eksikliğini göstermesin.

1|1
    1|0
  • tamamen ego ile alakalı bişe yok ben şöyle olursa beğenmem bunları olursa kabul edemem diyorum ki keşke şimdiki kızlar geçmişte yaşasaydı görseydi görücü usülü ile evlenmeyi halinize şükredin biraz herşey sizin elinizde

0|0
    0|0
    • ben parasi pulu olsun demiyorum, sadece kafama gore, kafa dengi ve ayni anda bir sey hissetigim biri cikmadi, sadece biriyle cikmis olmak icin cikmak istemiyorum...

• çıkmak için çıkmicaksın zaten eğer kafanda aralığı daraltıp detaycı olursan elbette bulamazsın sevgi nedir göze çok batmayacak hataları bişe görmezden gelebilmektir değil mi?

• Yoksa erkekmi diye düşünürüm.

0|0
    0|0
  • tercıhın guzelmiş dene baakalım

0|0
    0|0
  • tuhaf kılmam çunku olması gerekn birşeyı yapıyosun ama daha fazlada beğenmemezlık yapma cunku evlılık yasına gelmıssın

0|0
    0|0
  • tebrikler canım senin gibisi yok gibi çok arkadaşı olanlar yanlış anlamasın sizi düşündüğümden,bulunca dobidi yatak .evleneceği zaman kızda sadelik arayan dolu malesef yoksa çin pazarını boylarsın ya da neyse

0|0
    0|0
  • Beğenmeyi beklersen evde kalırsın hiç kimse 4 4 lük değildir :D

0|0
    0|0
  • tuhaf falan değil en güzeli. boşver 1 kişi olsun hep o olsun.

0|1
    0|0
  • artık kimse evlenmek istemiyor kimse kimseyi sevmiyor umurunda değil herkes kendi havasında. kimse dert keder çekmek istemiyor

0|0
    0|0
  • anormal diyenler acıklasın bencede

0|0
    0|0
  • Tebrik ederim ilk we son olsun dyorsun keske her kız senin gbi düsünse

1|0
    1|0
  • bence en doğrusu inş birini bulursun

0|0
    1|0
  • vuu açılmamış kabak çiçeğiyim diyosun yani

0|1
    0|1
  • normal karşılarım

0|0
    0|0
  • Tuhaf karşılamam. Mamafih hoşuma gider. Mamafih mi dedim ben?!

0|0
    0|0
  • tuhaf karşıladığımı söylesem nasıl yorumlayacaksın?

0|0
    0|0
  • daha önce takıldın mı ki,takılmak diyorsun

0|0
    0|0
    • hayir takilmadim, cikmadim, cunku ciddi dusunen biri cikmadi karsima

• eğer ciddi birini istiyorsan direk,görücü usulu evlenebilirsin,çünkü karşına kim çıkarsa çıksın,sonucu illa evlilik olmayacaktır

• en iyisi...bende öyle düşünüyordum taa ki O'nu görene kadar..

0|0
    1|0
  • Akıllı kızz.Valla tebrikler

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tuhaf değil aksine çok güzel bir şey

0|0
    1|0
  • Seni tenzih ediyorum ama kaç erkek bu yalana inandı ya yazık vallahi

0|0
    0|0
    • tenzih ediyorum ne demek? ben yalan soylemiyorum..

• haha tamam tsk, gerci bende galiba bu gidisle evde kalicam

• niye canım böyle şeylerle kafanı meşgul etme bence çalış para kazan bunlara kafanı tak evlilik olunca herşey olmuyo ki o çok başka bir sorun bekarlık sultanlık keyfini çıkar

Yükleniyor...