Fenerbahçe ne yapar sizce?

Evet arkadaşlar. Fenerbahçe Avrupada ne yapar. Ben Allahın izniyle alır kupayı diyorum. Kendisinden güçlü takım yok. Siz ne dersiniz?

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Insallah alir ne diyeyim.Kupa konusunda cok umutlu olmasam da finale cikarlar,galatasarayli olarak emege saygi,eyvallah!

0|1
    0|0
  • Kazanması için Dua'larım Kanarya'm ile...

0|0
    0|0
  • allahın izniyle alıcaz kupayı gs liler kıskanmasınlar üff

0|0
    0|0
  • bugun elli bin defa sordular. keske onlardaki cevaplara baksaydin. en sonunda insallah hem yenilir hem elenir dedirtceksiniz yani. biktirana kadar biktirana kadar..

2|0
    2|2
    • Elli bin defa sordularsa buna da cevap vermek zorunda değilsin. Sözünü düşünerek söyle bir dahakine.

• fener kupayı bile alır. yaz bunu. hatırlatacağım sana

0|0
    0|0
  • İnşallah kupayıda alacak

0|0
    0|0
  • Galatasarayi hiçbiri desteklemedi aksine gidip madrid atkisi açtilar bide galatasaray için diyorlar türkiyeyi düşürdünüz diye asil onlar öyle madridi destekleyerek düşürdü bende onlari desteklemiyorum arkadaş ! kendi düşüncem laf etmeyin

2|1
    3|3
    • Onu yapanlar bir grup holigan hepsini suclamak sadece senin onyargini besler

• bana onlar rastgeldi ama birçoğu öle

Erkekler Ne Diyor 9

• fener şimdiden yarı finalde

1|1
    0|0
  • umarım elenir. r.madrid bayraklarınıda evlerının duvarına asarlar sonunda

3|1
    2|3
    • madridin bayraklarinimi asmislar srefszler ya. pes. bende diyodum biz cikamadik bari onlar ciksin. yuh.

• burada lazio çığırtkanlığı yapıyorsan hiçbir fenerbahçeliyi real bayrağı açtı diye suçlamaya hakkın yok.real bayrağı açan fb'lileri suçlama işini lazio vs fb maçında fb'yi destekleyen gs'lilere bırak çünkü senin o eleştirdiğin insanlardan bir farkın yok

• hee canm hee

• Fener 3´ün 1´ini alır

1|0
    0|1
  • Galatasaray yapamadıysa fener yapamaz

3|2
    2|2
  • Lazio yener umarım.

3|1
    3|3
  • turu geçerrrrrrrr

0|0
    0|0
  • Hem kupayı alalım hemde Süper kupa'da 6s'nin intikamını..

0|0
    1|0
  • Ben max. Finale.kadar cikabiliriz diye dusunuyorum

1|0
    0|1
  • İşi zor.Kupayı alamaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...