Vücut Geliştirmeyle Uğraşanlar?

2 aydır spora gidiyorum. Kilom 71, boyum 180. Fotoğrafta gördüğünüz gibiyim. Eylül ayına kadar vücudumu toparlamam gerekiyor. Bana antrenman programı hazırlar mısınız? Profesyonel olanlar hazırlarsa sevinirim. Protein tozunu falan da 1,2 gün içinde alacağım. Antrenman programını, set ve tekrar sayılarını yazarsanız sevinirim.
Vücut Geliştirmeyle Uğraşanlar?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• bir fikrim yok

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Benim eski programlar duruyor, fotoğrafını çekip atardımda çok üşendim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Antrenman hazırlamak büyük bir külfet Ayrıca ben para karşılığı isteyen insanlara bile tavsiyelerim harici birşey vermek istemem çünkü bu işin okulunu okumadım bilimini öğrenmedim dolayısıyla sana zarar vercek şeylerde önerebilirim dolayısıyla vebal almak istemem bu bağlamda senin için en mantıklısı buraya yazıp sormakdan ziyade internette araştırmalar yapman

0|0
    0|0
  • göğüs çizgin atmış bu güzel ama sanırım çok yiyorsun ve bunun beraberinde hiç karın kası çalışmıyon mu napıyon :D mekiğe ağarlık ver , boyun kısa değil kanat yakışır sana kanatları da arar ara çalıştır yağlılardan uzak dur

0|0
    0|0
    • Ekmeği kesemiyorum ya çok acıkıyorum ve kilo kaybından korktuğum için aç durmamaya çalışıyorum. Çünkü ben 61 kilo falandım, yılbaşından sonra birden aldım. Zayıflık pek iyi değil. Mekik de çok çekiyorum ama sanırım koşmam lazım erimesi için. Erimedi bir türlü.

• agır kılo az tekrar gır bence

0|0
    0|0
  • kardeşim burlarda çağre arama gitiğin spor salonun da antrenör yok mu

0|0
    0|0
  • Yardimci olmaya calisirim ama burdan yazmak uzun is

0|0
    0|0
    • Nasıl yardımcı olacaksın peki abi? Özelden falan yaz bari ya gelişmiyorum anasını satiyim.

• Sen gizli kullanicisin kardeşim sen yaz ki yazabiliyim

Yükleniyor...