Hatunların mini etek giymeleri ?

bugün malca 2 arkadaş önümüzden geçen bir bayana bakakldik kızın nerdeyse k...u görünüyordu o derece ince tül çoraf falan giymiş bu farketti tabi sokağın ortasında bağırmaya başladı , o an arkadaşla böğre böğre kusmak istedik : nedeni ? bakılacağını bile bile neden böle giyersiniz ? madem seviyorsunuz bakılacağını biliyorsanız bunu kendinizi neden alıştırmıyorsunuz ?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• sonrada derler

ayyy sappııkkk bana baktıı diye

al sana işte gereksiz birşey

0|4
    2|1
    • böcükk :D sen yorumlara bak hele :D

• böcüğüm takipteyim :D SEnin

• teşekkür ederim:)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• Bakan melek giyen şeytan? Ben örtülü adabıyla yürüyen hiç bir yeri fizik hattı belli olmayan elindede çocuğu olan bir bayana abaza gibi arkasından bakan şerefsiz herif gördüm. İnsan denmez kesinlikle! Ki değil zaten. Kendinize baktığınız için hayıflamıyorsunuz hep karşınızdakini hayıflıyorsunuz herkezin kendisi melek zaten. Tamam aşırı derece açık giyinmesi hoş bişi değil ama sana ne? Size ne? Farkettin mi, umursama ilgilendirmez geç git herkesin kendi hayatı. Kendinize bakın yahu millet dört dörtlük sanki :S

3|0
    0|1
  • kimsenin ahlak bekçisi olmam kim nasıl istiyorsa öyle giyinsin

4|0
    0|2
    • ahlaka uygunmu diye bir şey sormadık anten , bakılacağını bile bile giyiyorsanız tepki göstermeyeceksniiz arkadaşım

• senin gibimi :D tatlı birisin

• teşekkür ederim :) :)

• bilerek giyenlerde fazla.

0|2
    0|0
  • isteyen istediğini giyer size ne

3|0
    1|3
    • Soruyla ne alakası var ya ? Bu kadar da hazır ve saçma cevap olamaz.

• gayette alakalı işinize gelmiyor şeyinize sahip çıkamadığınızdan herkesin sizin şeyinize göre yaşamasını istiyorsunuz madem sahip olamıyorsunuz kesin atın

• o..puluk ruhlarına işlemiş.

2|5
    5|1
  • önyargılısınız. herkesin giyinişi kendine göre farklıdır herseyi dozunda yapmak lazım ama özgürlük varsa saygı duyulması gerek.

3|0
    0|1
    • ozaman özgürlük varsa cıplak cıksanıza sokağa ? varya biraz türk kültürünü örnek alın batı batı diye kadınlığınızı sattınız resmen bakıncada suç oluyo

• al istee yaa iicin fesat senin:D

• eklyrm seni :D

• vala bir kız olarak boyle giyinenleri inan bende anlamıyorummmm

1|3
    2|1
  • Sen de bunu dert edip buraya taşıdın öyle mi :(

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• aynn kardeşim erkekler bakacak diye kadınlar kapansın çirkin olsunlar namusu bez paraşı belirler demi az kültür ya böyle geri kafalı bir toplumuz :@

1|0
    2|0
    • abi ne alakası var ? bizim kültürümüzde böle bir şeyler hoş karşılanmadığını biliniyor , sen ne kadar geniş çaplıymışın heralde sen anan ablanın öyle giyinmesine bişey demessin sen ileri kafalısınya ?

• bizim kültürümüz diyorsun onun kültürü öyle değil hiç bir kültürle namus bez parçasıyla ölcülmez bir tek bizde var mini etek kısa ben ona bir şey demem o kadar kısa giyilmez ama hayvan gibi yiycek gbi bakmanız tepkim öyle insanızki karaşarşaf giyene bile bakıyor hayvanlara bile tecevüz ediyor miiletim aşırı cinsel ve kültürel acıdan geriyiz

• tamam sen ileri ol işte karına falan giydir :)

• öyle giyinenleri karşıdan görünce, suratımı başka tarafa çeviririm, deli oluyolar. hatta arkamdan gelip yalandan saat adres soranlar bile oluyo. emin ol bakmazsan kuduruyolar.

0|0
    1|0
    • ilginç ve kesinlikle deniycem :D

• İstemiyorum ama yan cebime koy.

0|0
    2|1
  • Haklısın bilader..

0|0
    3|1
  • sende haklısın

0|1
    2|1