Kalori hesabı yapmakla ilgili bakar mısınız?

kalori hesabı nasıl yapılır? mesela hazır gıdaların üstünde yazıyor ama evde yemek yaparken nasıl hesaplayacağım mutfak tartısı mı almak lazım? birde benim boyum 1,63 kilom 50, göbeğimi eritmek ve kalçamı büyütmek istiyorum sadece buna göre kaç kalori almam gerekli?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Netten kalori hesaplarina bakabilirsin. Ayrica gobek iicn yuruyus yapman lazjm popoyuda ancak squat ile cikartirsin

1|0
    0|0
    • baktım da mesela kuru fasülye yemeğinin kalorisi şu kadar yazmış ama belki benim yaptığımda daha az yağ var veya et var gibi farklılıklar oluyor

• Daha az olur yaklasik miktar meslesi filan iste

En İyi Kız Görüşü

• Gunde 10 ekmek yeme hakkin var ama 3 kasik pilav 1 ekmege bedel yersen 9 ekmek kaliyor. Birde yiceklerini her zaman hesaplarken porsiyonununa gore hesapla

1|0
    0|0
    • ekmek kahvaltı hariç yemiyorum hatta kahvaltıda da hergün yemiyorum. pilav da haftada 1 kez falan

• Ya oyle yapma 6 ogune bol arkadasim 18 bende 6 kilo verdim (benim fazlaligim 6 kiloydu yanlis anlasilmasin). İstersen ozelden konusabiliriz

Erkekler Ne Diyor 2

• bunun kalori ile alakası yok. sen spor hareketlerı yapman gerekıyor. mekik çeşitleri ve squat yaparsan orayı sıkılaştırırsın istersen sana program hazırlarım mesaj atman yeterlı

0|0
    0|0
  • mutfak tartısı al evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...