Düzenlı spor ve sonrası

Merhaba arkadaslar her aksam kuzenımle beraber yuruyuse gıdıyoruz baya bı yuruyoruzşu an4.haftaadayız ve ben henuz öyle 2 3 kilo vermıs değilim 1 kilo anca vermişimdir . Ama vucut kalça bölgelerı daha böyle ıncelmıs gıbı. ama kılodan dusemıyorum napıcam? Bide 200 metre 1 turu 50 saniyede koşmak kötümü?

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• Spor merkezleri bu yüzden var sadece yürüyerek kilo veremessin ama sağlıklı olursun spor merkezlerine gidersen eliktip bisiklet , bisiklet sıkılaşmak için sana hareketler göstereceklerdir ve kilo vermeye başlarsın .

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Bak simdi duzenli yuruyus sadece o günkü kaloriyi yakar kilo vermeye pek yararı olmaZ ben uzun bir süredir sporla uğraşıyorum ordan biliyorum

0|0
    0|0
  • 1 kilo = 7000 kalori = 1000 dk %100 tempo kros (usain bolt bile max. %85 tempo kosuyor) sen hesapla artik gerisini. Bak gunluk 30 dk kosu 90 dk kosu ve dengeli beslenme.= ayda 6 kilo

0|0
    0|0
  • fena değil devam et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yuruyus iyi guzlde yuruyusten sonra ve ya once yediklerine dikkat edicksn yuruyuse cikip gelnce hamburger yersn kilo vermzsn yani

0|0
    0|0
  • Kesin yuruyus sonra eve gelip balkonunda cay kahve ve atistirmalik kek tatli urunleri yiyorsundur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...