Sevgiliniz varken en yakın arkadaşınızın eski flörtüne aşık olmak? :( Yardım lazım lütfen...

Sevgilimle 5 ay kadardır birlikteyiz ve beni sevdiğini biliyorum, eminim yani. En yakın arkadaşımla sevgilim de aşırı yakınlar hatta insanlar dedikodu bile çıkarmıştı kıskanmıyor musun falan diye soranlar vs. Ama kesinlikle sevgilime ve arkadaşıma güvenim sonsuz. Sonuç olarak bu en yakın arkadaşımla ben aylar önce ( benim sevgilim olmadan önce) bir çocuk beğenmiştik ki ben bu sıralarda şu anki sevgilimle flört ediyordum o yüzde kıza senin olsun dedim ve ben bulaşmadım, ama başta ikimiz de baya beğendik ve istedik, sonra ben aman senin olsun dedim o yüzden bıraktım. Herneyse bunlar 2 kere falan görüştüler sadece, genelde hep mesajda flört ettiler. En son çocuk bunu takmadı ve kapandı olayları. Biz de bu çocukla birlikte çalışıyoruz gibi bir şey, son zamanlarda birlikte çok vakit geçiriyoruz. Haftasonu bütün ekip bizde sabahladık, çok eğlendik. Kucağıma yattı, masaj yaptı, iltifatlar da etti dalga da geçti. Arkadaşız sadece kesinlikle de sevgilimi fiziksel olarak aldatmam, ama sanırım zihinsel olarak aldatıyorum :S. Sevgilimi sevmediğimi bu çocukla yakınlaşmadan önceden beri biliyorudum sadece beni sevdiğini bildiğim için ondan ayrılamıyorum. En yakın arkadaşım çok şısevdi; şu anda da bir sevgilisi var, ama ne zaman buluşsak bana çocuğu soruyor ve hala kendine bir umut çıkarmaya çalışıyor. Kendimi hem sevgilime hem de en yakın arkadaşıma ihanet ediyormuş gibi hissediyorum. Sanki sevgilimden ayrılıp, kıza da her şeyi anlatırsam, ikisi bir olacaklar ve benden nefret edeceklermiş gibi hissediyorum ve genel olarak o ikisi ve bu çocuktan başka kimsem yok.

Not: En yakın arkadaşım çocukla 1 ay falan konuştu, ben ise şu an çocuğu çok iyi tanıyorum, her şeyi konuşuyoruz, HER ŞEYİ. Seks haytaımızdan tut en derin acılarımıza kadar, ne yapmalıyım?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• nerden tanıştınız facebooktan mı ?

0|0
    0|0
    • Hayır, yüz yüze, en yakın arkadaşımla aynı anda tanıştık, iş yerinde.

• yorumun var mıderken ? yanı kendıne dıkkat et dedım

• Ben sorunun aslından bahsediyorum, neyse sağol

Erkekler Ne Diyor 2

• kalbinin sesini dinle.. kimsenin onurunu gururunu incitme...

0|0
    0|0
  • sevgilim dediğin çocuktan ayrıl arkadaşına da durumu izah et.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hıı güven , güven . Birkaç gün sonra

'En yakın arkadaşımla sevgilim aşk yaşıyorlar , ne yapmalıyım :(' başlığı açarsan şaşırma hiç.

0|0
    0|0
    • Hahah :D Teşekkür ederim uyarın için ama şu anki sorunum için bir önerin var mı? Şu halde yaşasalar mutlu bile olabilirim çünkü :S En azından kendimi suçlu hissetmezdim

• Geometriden sonra çok uzun geldi okuyamadım :/

• başlığı okudum sadece. o*luktur.

0|1
    0|0
    • Haklı olabilirsin, teşekkür ederim

Yükleniyor...