Cardio yapanlar?

Ben 74 kiloyum 1.69-70 boyundayım 55 kilo olmak istiyorum ilk hedef diyelim cardio bana gmre ama yürüyüş bisiklet yüzme degil onları yapacak vakit yok cardio videoları var ya ınlarla yapmak istiyorum mesela 5 dakkalık olanı açıyorum ama hemen nefes nefese kalıyprum bazı hareketleri tam yapamıyprum ama neyse ben her gün 20 veya 30 dakika yapsam ve beslenmemede dikkat etsem zaten ediyoeum da şu aralar ne kadar kilo veririm ne kadar zamanda? Ve mesela 5 dakika yapıp 2-3 dakka dinlensem tekrar yapsam olırmu böyle yarım saat falan yaparım amaç hem yag yakmak hem metabolizmayı hızlandırmak hem de kilo vermeek?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sen 5 dakika yapıp hemen durup ara verip tekrar yaparsan sağlık açısından nasıl bir etki yapar bilemem ama bu sisteme interval deniyor ki buda yağ yakmada faydalı bir sistem eğer gerçekten beslenmene dikkat edip bu videolarıda günde 45-50 dakika yaparsan kilo verebilirsin. Kısacası eğer uslu bir çocuk olursan şirinleri görebilirsin fakat bu ara verdiğin sürede bedensel faaliyetini 0 a indirgeme azda olsa yavaşda olsa bişeyler yap

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• sporun dakikası olmaz! sen spor yapacaksan zaman ayıracaksın. spora zaman ayırırken aslında kendine zaman ayırmıs oluyorsun. spor yapan kişi sorumlulugunu bilen kişidir. sporla kumar oynama. 5 dklık spor olmaz

0|0
    0|0
  • 2 3 dk cok 1 dk dınlen nabzın yerıne gelsın devam et

0|0
    0|0
  • Olur tabii

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...