Spor yaparken kalbime ağrı saplanıyor neden?

Diyetede başladım kürler , kremler vesayre hepsinden deniyorum , 174 - 90KG yim , geçmişimde pek uzun sürelide olmasa body yapmışlığım var ve profesyonel olmucak derecede uzun süreli badminton oynuyordum turnuvalarda falan. Sorun şu yaklaşık 10dk ya yakın boks torbasıyla çalıştığımda aşırı derecede terliyorum ilk 5 dkda , nefesimi kontrol ediyorum o konuda sıkıntım yok. Sonra kalbime hafifçe bir bıçaklar saplanır gibi hafif hafif ağrılar giriyor çok ağır ağrılarda değil dayanılmıycak kadar.
Bunun sebebi ne olabilir mevzu ne yani?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Doktora git ciddi bişey olabilir

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• gögüs ve kalbinin üstünde ağrı hissediyorsan ya düzenli spor yapmıyorsundur ara ara aklına estiği zamanlarda yaptığın içindir ya da yaptığın sporu kontrolsüz yapıyorsundur, spor yapanlar sonucu hemen almak ister bu çok büyük yanılgı ve hatadır. Ağrı ciddiyse dr. git

0|0
    0|0
    • azcık zorladığım belki doğrudurda kum torbası sonuçta seri denemeler oluyor ama her vuruşta seri nefes verek , enerjimi boşa yemiyorum fakat fazla ısınık değilim uzun süredir yapmadığım için , spor yaparken 5 dk yapıp 10 dk dinlenip genemi yapıcam yani :D

• ağrı girince durmak en iyisi olabilir , bir bakıyım kum torbasıyla çalışılacak hareketlere sokak dövüşüyle olmaz bu iş , zaten ağrı girince artır kum torbasına sarılıyorum bana vurmasın diye :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• sporda 1-2 saatten sonra banada oluyordu kontrolsuz veya aşırı yüklenmede oluyo koordineli bir şekilde yapacaksın

0|0
    0|0
  • Şey diyecem şunu unutma ki bu durum çok tehlikeli kendine gel ve doktora git Ekg en çekilsin :)

0|0
    0|0
  • doktora gıt test yaptır

0|0
    0|0
  • cok zorlama bazı durumnlarda dıkkat et

0|0
    0|0
Yükleniyor...