Vücut yapmayan 3-5 erkek kaldık, yakında Beylikdüzü gibi değerlenir miyiz?

Ben inanıyorum, yakında kıymete bineceğiz beyler. Az olan her zaman daha çekici gelmiştir. Siz de biraz ağırdan sayın kendinizi, forsumuzu koruyalım.

Birşey daha soracağım, spor salonunda aynanın karşısında fotoğraf çekip Instagram'a yüklemek de ücrete dahil mi?

1|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Spor salonuna giden binlerce kişi var fakat düzgün bir form yakayabilen vücut yapabilen kişi sayısı oldukça azdır hatta steroidlere, HGH'ye bulaşmadan vücut yapabilmiş kişi sayısını doğal diye ayırırsak bu sayı çok azalır. Yani sonuç olarak vücutlu erkek her zaman için farklı olacaktır.
    Vücutlu erkek toplumdaki özgüveni ve medeni cesareti ile zaten kendini ön plana çıkarabilecek bir yapıya sahiptir. Ayrıca sağlıklı bir şekilde yaşar sigara ve alkolden uzak durur.
    Bayanlar açısından bakacak olursak bayanları etkilemek için vücut geliştirme yapmanıza gerek yok. Herşey dilde ve zekada bitiyor bu konuda...
    Fakat sağlıklı bir yaşam istiyorsanız vücut geliştirme yapmanız oldukça doğru bir seçim olacaktır. Ayrıca değinmek isterimki sporu bırakınca kas sarkmaz sadece adalede küçülme yaşanır buda çok doğaldır spora başlayınca tekrardan eski formuna dönmesi 1 ayı nadiren bulur.
    Vücut geliştirme dünyanın en sağlıklı sporudur. Doğal yollardan spor yapıyorsanız ileride, 30'lu yaşlarda başlayan kas kaybı (tıptaki adı serkopenyadır) sizi etkilemez çünkü zaten gençken kaslarınızı serkopenyadan etkilenmeyecek şekilde büyütüp güçlendirmişsinizdir. Kaslarınız kuvvetli olduğu için sakatlanmalarda yaşamazsınız. Fizik tedavi uzmanlarına sorabilirsiniz. Sakatlanmalarda, sakatlanma olan bölgenin çevresindeki kaslar kuvvetlendirilerek bir daha sakatlanma riski en aza indirilir ve sakatlanan yerde daha çabuk iyileşir. Kas vücuda ciddi bir destektir. Sağlıklı kas= eklem... Kas kadar sağlıklı birşey daha yoktur.
    Sadece vücut geliştirme değil, dövüş sporları ilede kaslarınızı sıkılaştırıp kuvvetlendirebilirsiniz. Buda 30'lu yaşlarda başlayacak serkopenyadan korur sizi...
    Neyse çok yazdım sanırım :) Fakat işin doğrusu ve özü budur. Spor= Sağlıklı yaşamdır. Vücut Geliştirme bir spor değil yaşam tarzıdır. Sporu başkaları için yapmak yerine, kendiniz için yapmayı deneyin. Spor kaybettirmiyor kazandırıyor.
    #Bakırköylüm

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır değeri olmaz

0|0
    0|0
  • spor yapmaya üşenen ama özenen tipler :d karşınızda

0|1
    0|0
  • 45 i gecince degerlenirsiniz onlarin vücutlari sarkacak

0|0
    0|0
    • Ben her zaman değerliyim bikere.

• Valla umrumda değil bir cevap yazasım geldi sadece :D emin ol hiçbir vücutçu da böyle laflara zaten bakmaz. herşey ortada sonuçta bu torba değil o kaslarda tavşan değil ;) öptüm :D

• @Splashmaxx umrunda degilse cevaplama ego patlaması yaşatan kaslarıni öp pis

Erkekler Ne Diyor 9

• Aynen bir piyasa oldu ki herkes spor salonlarına üşüştü. 17 yaşındaki bebe sınava çalışacağına adonis çıkarmaya çalışıyor. Gittikçe beyin kullanmaktan uzaklaşılıyor. Kas yapıp tekrar avcı/toplayıcı döneme dönülecek heralde. Bu kadar kas vs hazırlık yapıldığına göre. Bende eski bıçaklardan mızrak falan yapayım madem, mamut falan avlarız artık )

0|0
    0|0
  • Spora gelen 1000 kişi vücut yapan 5 kişi. Merak etme sen

0|2
    0|0
  • İşte eskiden vücutlu erkek sevilirdi neden? çünkü farklılardı. Şimdide biz farklıyız 😏

0|0
    0|0
  • muhtemelen

0|0
    0|0
  • Yok be knk ne vucudu vallaha hergun kizlar sokakta is koyuyo hafif paran olsun kas filan hikaye zaten kasli olan guclu olur muhabbetide bos lise yillarimda okul reisi bendim 15 kisiye giriyodum adamlarda vurcak yurek bile yok hepsi spor salonlarinda takiliyolar kilom 57 kas filan hic yok yani onemli olan agzin laf yapcak paranda eksik olmicak bu devirde herkes paraya bakiyo 150+ kiz arkadasim oldu abartisiz kimin ne oldugunuda cozdum kasin onemi olsaydi insaatcilar abaza olmazdi. d

0|0
    0|0
  • Kardeş kitleleri kapitalizm yönlendirir eskiden mesela bizim jenerasyon iyi bilir kaslı erkeklere medyada dahi yer vermezlerdi hatta çoğu ikişi itici ayı gibi derdi yani anlayacağın sistem herşeyi sunar ahmaklar tüketir spor sağlık içindir toz steroid falan sadece kapitalizm oyunudur hep hastalık

0|0
    0|0
  • evet onlardan biri de benim, gerekte duymuyorum, vücut iyi zaten ama millet kas olmuş

0|0
    0|0
  • Bu spor olmaktan çıktı millet iki kol iki göğüs her ne bksa artık yapıp sokakta caka satıyor. Gerçekten emek vermiyorlar, adam daha ilk günden toz dayamaya başlıyor. O da olmadı steroid alıyorlar ve bir şekilde büyüyorlar.

0|0
    0|0
  • Bekliyorum hala

0|0
    0|0
Yükleniyor...