Sol ayağımın altı kaşınıyor?:(

Tatlı tatlı kaşınıyor. Tırlaklarım kırılacak artık, canını çıkarıyorum ama kaşıntı geçmiyor. Görünürde hiç bir şey yok, nedir bu?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• surekli yıka ve kurula gunde ıkı defa corap degıstır azalır en azından

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• mantal olma ihtimali yüksek bir cildiyeye görün bence bende de vardı geçti çok şükür

1|0
    0|0
    • Benimde aklıma ilk o geldi ama görüntüde bir şey yok. Neden mantar olur peki?

• Teşekkürlerr :)

• rica ederim :)

• Sizde mantar başlangıcı olabilir. Ayak hijyeninize dikkat edin ayağınız nemli kalmasın birde imkan varsa doktora gidin imkan yoksa da eczaneden bir mantar ilacı alın kullanın. Birde başka bir şikayet var mı?

0|0
    0|0
    • Budur efendim başka bir maruzatım yok şimcilik :D teşekkürler

• siz gidip eczaneden bir antifungal alın ayağınıza ama her iki ayağınıza parmak aralarına vs iyice sürün

• Para gelecek.

0|0
    0|0
  • anlattıgınızz mantar belirtisi hanımefendi ihmal etmeyiniz belli baslı spray ve kremlerler cözebiliriz

0|0
    0|0
  • Para gelicek para :D

0|0
    0|0
  • arabanın kelebek canımdan girebilirler dicem olmıcak :)

0|0
    0|0
  • Şeker hast. Olabilirsin allah korusun

0|0
    0|0
  • mantar olabilir misin? tatlı tatlı kaşıntı eşittir mantara...

0|0
    0|0
    • ev pis galiba ne de olsa öğrenci evi. ayağım mikrop kapmıştır.hassas bünye

• olabilir...

ayağının tam olarak çukurunda mı oluyor bu kaşıntı. küçük küçücük minicik baloncuklar oluşuyor mu? ya da deri döküntüsü?

• seni uzun yol bekliyor...

0|0
    0|0
  • Tırnak mantarı? O zaman misafirin var)

0|0
    0|0
  • mantar olabilir ? ya da iyi bir şeyler veya iyi olmayan işler peşinden koşturacaksın derler !

0|0
    0|0
  • öpim mi =(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Git o ayaklarını bıcı bıcı yaptır gel :DD

1|0
    0|0
  • mantar büyük ihtimalle

1|0
    0|0
  • diabetin var mıı

0|0
    0|0
  • Benim tam çukurda ve deri dokuntusu baloncuklar da var. Hunharca kasiyorum ve geçmiyor. Lutfen bir yardım edinn. Cok caresizim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...