Tüm takımları ne kadar destekliyorsunuz ülkenizin takımlarını?

ben bazı yorumlar okuyorum şoka giriyorum inanamıyorum. ondan sorma gereği duydum Galatasarayımız fenerbahçemiz goller atarken destekledinizmi ülkenizin takımını?

• Evet
    A seç
  • Hayır
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
66

En İyi Erkek Görüşü

• fanatik FENERBAHÇE'liyim dün gece ise elim ayağım titriyordu fanatik bir galatasaraylı olu vermi,şim ülke futbolu böyle bişiy nasılki milli takımı destekliyor isek ve o takımlarda kulüplerimizin futbolcuları oynuyorsa.. şöyle düşünün EMRE'ye küfrediyor bir çok farklı takım taraftarı gelin görünki milli takımda gol atınca küfür edenler havalara uçuyor hadi emre at bitane daha diyebiliyor bu bir örnekti. biz böyle bir toplumuz böylede olmalıyız tek yürek tek yumruk.

saygılarımla..

4|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• yurt dışında Türk bayrağını sallandıran herkesi desteklerim

2|2
    3|0
    • güncelleye hitaben.eksilemek beşiktaşlılaramı özgü? link bilgis olan buyursun.eksi basmaya değil yoruma gelsin

• Yok ben bjk demedm sorumdada okudum sorunu ayrica demek istedigim onunda linkini koysaydin

• gs yi desteklemiyorum niye dersen hep gs liler yüzün den.

0|1
    0|0
  • Ülkemin diğer takımlarını diğer organizasyonlarda desteklerim

Yurtiçinde asla.

1|0
    0|4
  • iddaa yı kime yatırdıysam o takımlıyım

1|1
    0|0
  • ne kadar fener galatasaray sevgisizde olsa ülkemizi destekleriklerinde hep bir millet olmalıyz

2|0
    0|4

Kızlar Ne Diyor 6

• gs uefa kupası aldığında onlardan çok desteklemiştim,ayakta izlemiştik maçı.ama biz avrupada oynarken aynı desteği göremedim maalesef bu beni üzmüştü.yarın fenerbahçeyi destekleyceğim bir Beşiktaşlı olarak.inşallah turu geçecektir Allah ın izniyle.

0|1
    1|0
  • -miz eki sadece galatasaraya gelsin,ama soru bir garaib.

Ulkemin takimini kıro bir milliyetci olarak desteklerim zaten:)

0|0
    0|0
  • Elbette ülkemin takımını destekleyeceğim

1|0
    0|3
  • Evet tabi ki.

1|0
    0|2
  • evet destekledim.

0|0
    0|0
  • tabiki yarında desteklicem fenerbahçe yi izlerken