Baylar sorum size erkekler arası arkadaşlık

Şimdi ben yediğim içtiğim ayrı gitmeyen süreklş görüştüğüm bir arkadaşım dostumla konuşmasam kafama çok takarım suçlu ben veya o farketmez. Peki erkeklerde de bu böylemi ? Yani atıyorum siz bir çok yakın görüdğünüz bir erkek arkadaşınızı ciddi anlamda üzdünüz ezdiniz(farkına varmadan veya vararak farketmez) ve arkadaşınızın size tavır yapması sizde nasıl bir duygu oluşturur ? Kafanıza takar mısınız takmaz mısınız ? Eskisi gibi olmak için elinden geleni yaparmısınız yoksa vurdumduymaz mı davranırsınız ?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Lusa olayı bitirmiştir .

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Ne üstüne düşeceksin ne de umursamaz davranacaksın.Selamı sabahı kesmeyeceksin.Ne için kavga ettiğine bağlı daha çok.Biz genelde vurdum duymaz oluruz eğer kandan candan bir kişi değilse bizim için pekte umurumuz da olmaz.O olsa hayatım da ne fark eder olmasa ne fark eder gibi bir şey işte.Eğer bana bir yanlış olduysa kin tutarım söylenecekleri söylerim yanlış yapana elbette konuşacaksın ama çok sıkı bir dostunsa affedeceksin hatasız insan olmaz sonuçta değil mi

0|0
    0|0
  • Takarım tabi niye takmayım ama sevdiğim saydığım bir kişilikse yoksa s...ktirsin gitsin onun nazınımı çekecem ben :D

0|0
    0|0
  • boşver gitsinin küfürlüsünü söyleriz kaldığımız yerden devam ederiz tavır mavır bizim işimiz değil

0|0
    0|0
  • Erkek olduğu için tavır yapmaz. Tavır yapıyorsa da içine kezban kaçmıştır. Zaten arkadaşım değildir.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...