Biri sizin resminizi çizmişse bu size ne düşündürür?

Diyelim ofis veya sınıf arkadaşınızın, örneğin twitter hesabında size çok benzeyen bir karakalem çalışmasını gördünüz.. Tabii hesabını size o vermedi siz buldunuz. O resmin altında da, güzel veya yakışıklı gibi bir açıklama yazısı var. Normalde de ondan kuşkulanmıştınız sizden hoşlandığına dair ama bunu görünce ne düşünürsünüz?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• çok güzel bir soru gelmiş ve verdiğiniz cevaplar benide çok şaşırttı Türk insanı ( anlamdan konuya yorum yapmayı sever ) kanıtları yaptığınız yorumlar soruyu 10 kere baştan sona okuyun yaptığınız yorumuda akabinde okuyun:))

soruna cevabım: size ilgi duyan bir arkadaşınız olduğu apaçık belli, ben çok yönlü düşünebilirdim olayın muhakemesini yapıp..

iyi yönünden belki bu kişi sana açılamıyor yapmak istediği şey ile seni etkilemek istemiş olabilir ama bu seferde sen diye bilirsinki arkadaşım bunun yeri burasımıydı beni bu platformdanmı etkileyeceksin diyip kestirip atabilirsin ve ona hissedebileceğin bişiyler var ise onlarda uçup gitmiş olur içinden :)

lakin yakışıklı yani güzel bir açıklama yapmış diyorsun bu açıklama sana yönelikmi ya da senimi ima ediyor yaptığı açıklama içinde bunlarda önemli.

öncelikli olarak fevri davranma bunu neden yaptığını sormanı tavsiye ederim..! verecei cevapa göre yolunu çizersin, tabi sende hazırlıklı ol eğerki ilgin varsa o kişiye sende ona göre açılabilirsin :) bu kanıya nerden vardın dersen senin onun profilinde ne işin var diye sorarım bende:)

saygılarımla..!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• benden habersiz beni çekecek paylaşacak yakışıklı diyecek sorun burda bunu karşı cins mi yapacak yoksa aynı cins mi yapacak? cinsler konuyu çok değiştirir çünkü

0|0
    0|0
  • Resim nü değilse birşey düşünmem.

0|0
    0|0
  • benim ortamda yapabileceklerini sanmıyrm

0|0
    0|0
  • sen kimsin benim resmi çizip yayınlıyon la kaşar derim.

0|0
    0|0
  • Ben beğendiğim/hoşlandığım bir kızın resmini çizerim ya da sevdiğim bir yakınımın.. Ama kalkıpta durup duruken sınıf arkadaşımın resmini çizmem. Etkilenmiş olamam gerekir.

1|0
    0|0
    • Evet, bende böyle düşündüm işte. Etkilendin diyelim, çizdin.. Niye çizersin ki yani bir de o var

• Bir kişinin resmi o kişiye verilebilecek en güzel armağındır. Hele ki duygular beslenerek yapıldıysa. Bir trans halidir ve kesinlikle o kişinin ruhuna dokunduğumu hissederim. Hatta öyle bir replik vardır. "Kızılderililer, birinin ruhunu çalmak istiyorsanız, onun resmini çizin der." LA pacte des loups.. Bence çok şanslısın;)

• Bencede öyle yapmalıyım :) kız milletinde hiç akıl yok. bulurlar kıymet bilmezler, kötüsünü baş tacı ederler sürünürler. Ciddiyim yani, nefret ediyorum bu kızsal özelliklerden

Kızlar Ne Diyor 3

• başıma geldi .bağırdım çağırdım.çünkü benim haberim yoktu ve insanlara sevgili olduğumuzu söylüyormuş .hoş değildi.

0|0
    0|0
  • Kuşkulanırım evet ama,resim benim resmimse..

0|0
    0|0
    • seni çizmiş ama hayalinden olduğu içinbirebir değil. ama bazı yerler o kadar benzemişki sen olduğuna nerdeyse eminsin. bu şüphe uyandırmaz mı?

• uyandırır evet

• Şizofren mi ne:)

0|0
    0|0
    • :D

bilemiyorum bende, ne olduğunu henüz çözemedim arkadaşın

Yükleniyor...