3 ayda 30 kilo aldım kaç ayda geri veririm?

Günde 40 50 cikolata yiyerek ve hiç evden çıkmayarak bugünlere geldik... Anneme göre nazar doktorlara göre depresyon. Her gün 2 saat spor ve az yiyerek kaç ayda geri veririm? Ne yapmam gerekiyor... Daha önce 1 sene pilates yaptım devam etmeyi düşünüyorum..

1|0
16|20

En İyi Kız Görüşü

• Canım benim sen iste yeter ki her şey mümkün bu hayatta. Umutsuz olma az yemeye çalış az dengeli ekmek şeker yağ tuz uzak dur günde 2.5 litre su ve en önemlisi evde durup spor yapmaya çalışma maddi durumun iyiyse spor salonuna yazıl değilse bile belediyelerin spor tesisleri var oraya git sosyalleşmiş olursun valla daha iyi hissedersin antidepresan kullanıyorsan eğer durumun kötü değilse doktorunla konuş ve içmemeye gayret göster tabiki de başaracaksın ben güveniyorum sana yeter ki sende kendine güven 😇😇

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Bende %9 yağ oranı ve 64 kiloluk kas kütlesine sahipken şartlar neticesinde 20 kilo aldım ve bende kısa zamanda bu kiloları vermek için gayret edicem çok şükür kendime yeticek kadar bilgim var ama bunlar kısa değil ziyadesiyle uzun şeyler istediğin takdirde özelden ulaş yardımcı olayım

0|0
    0|0
  • 500calorie deficit ye 4-5ayda verirsin

0|0
    0|0
  • Günde 40 50 cikolata , gofret dahi değil yani bir tekli cikolatayi 2lira dersek gunluk 100lira sadece cikolotaya yatirim yaparak 3ayda 9000lira eder , buda su an zorunlu olarak zayiflaman gerektigini ortaya cikarir cikolota alacak para kalmayinca zayiflama istegi ortada belirir sana basarilar dilerim.

0|0
    0|0
  • Günde 40 50 çikolota yiyerek kilo almak ne nazar ne de deprsyondandır; camış gibi yemişsin işte ve 3 ayda verirsin aldığın kiloları

1|0
    0|0
  • psıkolojık bılsr yasamıs olabılrısın sımdı emek ver zayıfla ıyı beslen karbonhıdratı azalt cardıoyu yukeselt

0|0
    0|0
  • 3 ayda verirsin, düz mantık olarak

0|0
    0|0
  • 36 ay vadeli

0|0
    0|0
  • Oha nasil yedin o kadar cikolatayi

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Boğazına dikkat et şekerden uzak dur sporda yap tabiki kilo verirsin. tanımak istedim seni ya balık etli seviyorum ben:)

0|0
    0|0
  • günde kırk çikolatayla dişlerinide mahv etmişsindir önce bir dişçiye görün

0|0
    0|0
    • Yoo gayet sağlıklı ve evet yedim neden yalan söyliyim kendi sağlığım için bir kendinize gelin manyak mısınız

• ne alaka be manyaklıkla sadece tavsiye verdik sensin manyak bir kere

• Sen kendine resmen yag yuklemesi yapmissin. Seker yag tuz bu 3 luden uzak durucaksin.
    Guzel bir diyet uygulicaksin.
    Birazda spor yapicaksin...
    (Yardimci olabilirim).

0|0
    0|0
  • günde 50 çikolata ye bana ver okiloları :)

0|0
    0|0
  • Senin nasil spor yapman a bağlı disiplini çalışıp diyetini ayarlarsan sana kalmış birsey

0|0
    0|0
  • Halledersin

0|0
    0|0
  • günde 40-50 çikolata yiyemezsin şeker komasından ölürsün abartma

0|0
    0|0
    • Yoo yedim gayet neden yalan söyliyim? Manyak mısınız? Adam akılli bir şey söylemeyen yazmasın

• Hergün 2 saat spor fazla olur.30 kiloyu 7 ay gibi bir sürede rahat verirsin.

0|0
    0|0
  • Şimdi kaç kilo olduğuna bağlı olarak kilo vermen gerekmeyebilir bence

0|0
    0|0
    • 49dum 79um şu an boyum 1.73

• 49 çok zayıfmış bence , şimdiki kilon boyuna göre oldukça hoş eğer ölçülerin dengeli orantılı ise

• Niye yedin? Ayrıca kilo alması kolay, vermesi zordur. Senin mide felan da büyümüştür şimdi 7-8 aya verirsin eğer düzeni bozmassan

0|0
    0|0
  • 3 yılda falan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• 5-6 ayda toparlarsın ama önce psikolojinin düzelmesi gerek. İyi kombinlenmiş bir beslenme, günlük düzenli yürüyüş ve aktif sporla kolay olur diyemem ama kolaylaştırır.

1|0
    0|0
  • Ben bile çikolatayı deli gibi seven biri olarak günde max 3 tane yiyebiliyorum, 40-50 tane nasıl yedin :(

2|1
    0|0
  • Sen kilo vermeyi değil seni buduruma getiren şeye bak tatlı duskunlugunun altında yatan en büyük Sebe b hayal kirikligiymis aslında sende insülin ya da duygusal yeme bozukluğu var

1|0
    0|0
  • 4-5 ay ama düzenli spor ve diyetle.. yardım edebilirim özelden yazarsan

1|0
    0|0
  • Mümkünü yok o kadar kilo alınmaz

0|0
    0|0
    • Aldım yalan söylücek değilim... Herkes çok şaşkın kendimi rezil etmek adına yazmazdım almasaydım. İNANMAYAN VE HAKARET EDEN RİCA EDİYORUM YAZMASIN!!

• Aaa neden hakaret edeyim vücudun o kiloya alışmadan ver o kilonu yaklaşık 8-9 ayda verirsin sıkma canını

• Peki teşekkür ederim

• Sağlıklo şekilde vermek istiyorsan haftada 1 kg iyidir. 3 ayda 30 da çok fazla onun için ilk zamanlar hızlı verirsin sonra daga sakin.. 18.00 den sonra yemek yok kesinlikle. Abur cubur tatlılara da öğğkkk diyoruz. 😉

0|0
    0|0
  • 40çikokalata mı😌.

0|0
    0|0
  • 40-50 çikolata? Küçük hobilerden mi? :D

1|0
    0|0
  • 30 kiloyu sağlık bir şekilde 3 senede anca verirsin :) her ay 1-2 kilo kaybetmelesin fazlası zararmis

0|0
    0|0
  • Ciddi misin ben şok?

0|0
    0|0
  • Bencede devam etmelisiniz

0|0
    0|0
  • şu an kaç kilosun tam olarak

0|0
    0|0
  • Pilatese devam et az ye bol bol su iç gunde 2 saat sporla da 5-6 ayda rahat verirsin yeterki azmet

0|0
    0|0
  • ılk ıs doktora gıt dıyet yazsın baya faydası olur

0|0
    0|0
  • Kardeşim depresyon için. geçmiş olsun 3 ayda aldığım gibi verirsin uzun boyluymussun zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...