Sizce Galatasaray Eurocup Fenerbahçe de Eurolegue Şampiyonu olur mu?

Ben ikisinde şampiyon olmasını çok isterim.
Sadece ilkleri hep Galatasaray başarıyor galiba bu sefer Fenerbahçe ilk defa Galatasarayın daha önce alamadığı kupayı alıcak 😂

Güncellemeler:
Evet Galatasaray kupayı aldı yorumlarınızı bekliyorum

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ikiside gelecek kupalarin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence Galatasaray Eurocup alır fakat Fenerbahçe için pek emin değilim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• erucup için şunu söylemem gerekir iki takımda kendi sahasında oynayacakları maçları kazanacaktır. kupayı ikili averaj belirler ama son maçın İstanbul'da olması büyük avantaj gs hanesine. ayrıca fransa basketbol ligi bizim ligimizin çok çok aşağısındalar buda bir avantaj gs hanesine yani mümkün görüyorum.
    euroleague ise fenerbahçe kupayı getirmesi büyük bir ihtimal, özellikle son real maçında benjindun tutta oyuncusuna kadar sakin kalabilmeleri kupayı ne kadar çok istediklerine bir işarettir bence. ama kupada ki rakipleri gerçekten güçlü. bu aşamada artık istatistikler, takımların birbirlerinden üstünlükleri bir kenar bırakılacak sadece o anki performansalara bakılacak. 2 kupada istanbula uçakla inecek :D

0|1
    0|0
  • Galatasaray rakibine oranla tartıda daha ağır basıyor gerçekten. Son maçın İstanbul' da olması ise ayrı bir avantaj. Bir kazaya kurban gitmeyiz kolay kolay final serisinde. Fenerbahçe' nin işi daha zor diyeceğim rakiplerini göz önünde bulundurarak ama, benim sene başından beri favorim olan CSKA bile şu fener karşısında tutunamaz. Özetle iki kupada buraya tıpış tıpış gelecek gibi görünüyor :)) Umarım yanılmam

0|1
    0|0
  • Gs kupaya yakin ama , fb finalde kaybeder

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'lı biri olarak inşallah diyorum herkesten çok isterim Türkiyeye gelmesini..

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe alır çok üstün oynuyorlar gs için aynı şeyi söylüyemem sonuçta finalde oynuyacakları takım. Fenere bu yıl 19 sayı attı.

0|0
    0|0
    • Ona bakılırsa Real Madrid den 32 sayı fark yediler Fenerbahçe ise Real Madridi bozguna uğrattı

• Demek istediğim dengesiz bir takım bir bakıyorsun berbat oynuyorlar bir bakıyorsun yuh diyecek şekilde oynuyorlar. o yüzden belli bir çizgisi yok inişli çıkışlı. finalde nasıl oynarlar görecez.

• İkisi de alsın kupayı gelsin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...