Sizce Gs bu saatten sonra ne yapıcak?

Malum Türkiye kupasında final oynucagız eğer Gs Türkiye kupasında 2. olursa Fener yenerse yeni kurallara göre Avrupya gidemiyor. İlk 5 e girmesi gerekiyor. Onun için 2 şansı var aslında. Sizce Gs Fenerin şampiyon olmasını mı istiyor artık. Çünki şampiyon olursa Gs kupayı alamasa bile Avrupaya gidiyor.

• Aynen Gs Bjkden Fener için puan alıcakdır.
    0% (0)32% (6)27% (6)Oy Ver
  • Hayır avrupaya gitmeyelim ama Fenerde şampiyon olmasın.
    0% (0)26% (5)23% (5)Oy Ver
  • Gsliyim umarım Fener şampiyon olur.
    67% (2)16% (3)23% (5)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    33% (1)26% (5)27% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• bilmiyorum

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray zaten elinden geleni yapacaktır aynı FB maçında olduğu gibi BJK maçındada böyle ince hesaplara gerek yok GS olmayacaksa şampiyon kim olursa olsun benide ilgilendirmiyor en basit hesap kupayı alırsın yoluna bakarsın ya da ilk 5 e gir budur yoksa FB için puan falan almaz GS kendi futbolunu oynar olursa olur olmazs aolmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

• Valla eurocup finali oynuyoruz bugün basketbolda. Futbolda ne oldugu ile ilgileniyorum. Degmiyor zira guzelim basket varken

0|0
    0|0
  • ya gs bu futbolla beşiktaştan 5 tane yemezse dua etsin, defansınız kabak gibi, bizimkiler varya patates eder gs yi :)

0|0
    0|0
  • ne alaka fener şampiyonlar ligine gidecek ön eleme ile, gs 5. olsa gider bjk şampiyon olsa bile. Gs ya kupayı alacak ya da ligi 5. bitircek şampiyon farketmez

0|0
    0|0
    • Fener şampiyon olursa Gs 7. bile olsa Avrupaya gider ama şampiyon olamazsa 5. olmazı lazım.

• İyide buna Avrupa karışamaz ki. Tff karar verir buna.

• nasıl karışamaz tff avrupa kararlarına uymak zorunda yoksa takımları men eder uefa. Yani herşey ortada gs k. çını kaldırıp top oynucak yatmak artık yok.

• Yeni statüyü kendin söylemişsin zaten de son söylediğini anlamadım ben :) Fenerbahçe şampiyon olursa , kupayı da Fenerbahçe alırsa Galatasaray 5. olamadığı takdirde yine gidemiyor

0|0
    0|0
  • B dedim 😂

0|0
    0|0
  • İnşallah fener şampiyon olmaz şampiyonluk bizim hakkimiz Beşiktaşliyim ama gs yide severim

0|0
    0|0
  • Hocam fener şampiyon olsa bile Galatasaray kupayı alamazsa gidemiyiyor avrupaya,(yeni sisitem gelsi)

0|0
    0|0
  • Zaten avrupaya gidemiyoz. s

0|0
    0|0
  • Kuralları bilmeden yorum yapıyorsunuz
    m.spor.mynet.com/.../...-uefadan-tarihi-karar.html

0|0
    0|0
Yükleniyor...