Psikolojisi bozuk ya da ayrılmak için bahane arıyor.

Ortada bir sorun yokken, iyi konuşurken birden yanlış anlıyor ve alınıyor. Başlıyoruz tartışmaya. Sizce psikolojisi mi bozuk ya da ayrılmak için bahane mi yapıyor?

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

• psikolojik bir durum bence bazı konularda sıkılmış eve yansıtıyor olabilir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• alıngan bir kişiliğe sahip. her dediğini yanlış anlaması birazda özgüven eksikliğinden kaynaklanıyor. alıngan biriyse ayrılmak için yapmıyodur. ama yinede sana karşı tutumu falan nasıl. değer verildiğini hissediyor musun

0|0
    0|0
    • önceden alıngan değildiki ama şimdi ne desem yanlış anlıyo.değer veriyo ama mesele değer vermesi değil ki bi lafa konuşulmuyo:(:(alınganlığından birde beni çok suçluyo anlamadım gitti

• zannedersem güveni yok ben ona aynısını söylüyom saçmalama diyo ama öyle güvense suçlamaz

• iş yine özgüvene geliyo kişi kendisine güvenmezse çevresindekilere hiç güvenmez. güven olmadıktan sonra ilişki yürümez zaten bi yerde kopar

• soru tam net değil...

0|0
    0|0
  • Bence ayrılmak için bahane ayrıyor. Olmayabilirde ama yazdıklarından anladığım bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Örneklerle güncelleyebilir misin, soru pek net değil.

0|0
    0|0
  • Bazı bastırılmış duyguları yüzünden söyleneni anlamama ya da yanlış anlama gibi bir durum söz konusu olabilir.Bazı dönemlerde her insan bu evreden geçiyo.Bahar çarpmıştır geçer geçer...

0|1
    0|0
  • ne pıskolojı nede ayrılmak ıstıyor kısılıgı degısıyor olabılır...

0|0
    0|0
  • hislerini anlat

0|0
    0|0
  • net cevap psikolojisi bozuk çok zor biri dikkat

0|0
    0|0
  • Hayır sadece fazla konusmaktan sıkılan bi sevgili davranışı :)

0|0
    0|0
  • Evet, alıngan kişiler gerçekten çok zor oluyor. Vara yoga surat asıyorlar. Ayrılmak için bahane değildir bence. Bazen elinde olmadığı halde yapıyor olabilir. Kaldırması hiç kolay değil ama zamana bırak derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...