Beni seviyorsan beni rahat bırak dedi. Ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar çok sordum burda.sevgilim aldattığımı sanıp ayrılmıştı.uzaktık 1500 km kapısına kadar gittim.fiziksel bi ksürümla alay bile etmişlerdi kendisi ve arkadaşlarıda.3 ay peşinden kostüm yok dedi.geçen gün doğum günümdü facesinde bugün senin doğum günün diye.şarkı paylaşmıştı.bende umutlandım ekledim.konuştuk özelden beni aradı.ağladım sızladım yalvardım resmen ama beni seviyosan beni rahat bırak dedi ben halen 1500 km gitmeyi düşünüyorum ne diyosunuz ben oldum arkadaşlar hatalıydım diye zaten peşinden gittim.ne gurur kaldı ne şeref:((

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Allah, der ki; Kimi benden çok seversen onu senden alırım... Ve ekler , O'nsuz yaşayamam deme, seni O'nsuz da yaşatırım... Ve mevsimler geçer, gölge veren ağaçların dalları kurur, sabır taşar, canından saydığın Yar bile bir gün el olur.. Aklın şaşar, dostun düşmana dönüşür, düşman kalkar dost olur, öyle garip bir dünya işte.. Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur.. Düşmem dersin düşersin, şaşmam dersin şaşarsın.. En garibi de budur ya, öldüm der durur, yine de yaşarsın.
    Korkma,bi'şey olmaz..
    her şeyde bir hayır vardır..
    her gecenin sabahı var
    kal selametle

4|4
    0|0
    • SAOL KARDES ama ben hatalıydım

• zor ya

onu da geçtim,kızınca aşağılamak falan..

çok yıpranırsınız

değmez gibi geliyor..

• ben su an ılerısını dusunmuyorum sadece onu dusunuyorum ve hatamdan dolayı azap cekıyorum

Kızlar Ne Diyor 4

• bırak artık şu kızın peşini.isteseydi seni bu zamana kadr şans verirdi sana.bu yanlış anlaşılma bahanesi olmuş galibaa

1|0
    0|0
    • ben hatalıydım.benı seven bı akrabam vardı arayp druyodu benı bende konsutum.ve bunu sakladım oda dokumanımdan ögrendı o kızı aramıs o kızda yalanlar söylemıs olay bu

• bu sözlerden sonra daha yapcak bişey yok.hayatına devam et.sevgilin kararını vermiş artık ne yapsan değiştiremezsn

• :((

• ayyy nerde böyle ahhh sans işte benimkide 6ay sonra dondu canı ıstedıgınde:)

0|0
    0|0
    • nasıl yanı

• buda donmıyecemd emişti unut oldu kabul et demişti nedoldu geldı işte bırak bu masalı sen bu masalı sen beni dinle deidklerimi yap kacan kovalaniyor umursma sevdigini istedıgını artık beli etme sevmiyort roluner yat bırak okafasını dinlneısn buzmaan zarfı içind ebelki doner yapacagın tek sek bu dostum bana inan istersen ebni ekle sana yardıme dim yasadım aynısını bud ediklerimi yaparsan sen kazanırsın yok surekli israrcı olup heleki aglaıdm bunlr yanlış neladar ekmek okada köfte kacn kovalaniy

• ok kabul et

• Erkekler ağlamaz. Dik dur ve bir kız için kendini harap etme.

0|0
    0|0
    • cocuk gıbı agladım hemde kadın gıbı agladım ama o suratıma kapatıp gıttı.ben hatalıydım tm mı ben yoksa umrumda olmazdı

• Sen vazifeni yaptın,yalvarma diye öneririm.

• artık yapcagım bısey yok

• bırak inanmıyosa yol alsın. haklıyken haksız konuma düşürmüşsün kendini. sanki gerçekten onu aldatmışsın gibi peşinden koşuyosun

0|0
    0|0
    • ama hatalıydım.telefon konusması yaptım baska bı kızla bı ay kadar.o salak kız pesımı bırakmıyodu arıyodu akrabamdı.konustum vazgevırmek ıcın sevgılımdende sakladım

• o kızı unut bence. sana artık güvenemez ve bitirmiş seni kafasnda

• ama halen aglıyodu.be o agladıkca ben daha cok aglıyorum:((yaptım bı hata.cezamıda kendım verecemdıyorum.ve bu dert benı göturecek

Erkekler Ne Diyor 4

• sana tavsiyem uzak dur o kızdan seni sevdiği zaten yok emin ol yine gidersen yine gurur kalmaz en iyisi sen uzak dur başkasıyla çıktığı kesin mesafe çok aldatılma çok olur eğer onun peşinden gidersen hayatının en büyük hatalarını yaparsın seni sev-mi-yor

0|0
    0|0
    • ben hatalıydım baska bı kızla telefonda konustum

• aklını kullanan yahu seni aldattığı kesin Allah şahit olsun başkasıyla çıktğı da kesin emin ol sen hala gidip gitmemeyi düşünüyorsun gururunu düşün şerefini düşün sen o kadar küçük müsün

• yav öyle bı kız degıl kardesım yav.hayatımda kımse yok dedı.bı kaç kısı var ama ben ıstemıyorum dedı.ustume gelme dedı kabul ederım dedı

• boşver bro emin ol bundan yıllar sonra onun uğrunda gururunu ayaklar altına aldığın için pişman olacaksın

0|0
    0|0
    • ya o kadar ıyı bı ınsankı ben böyle bı ınsan bulamam bıdaha.saf temız bı ınsan.

• bulursun merak etme öyle bir anda öyle biri çıkar ki karşına bu söylediklerine gülüp geçersin

• hatalıysan yapcak bir şey yok özürdilemeye devam ama hatan ne onuda söylesen iyi olcak

0|0
    0|0
    • hatam benı seven baska bı akrabam kız vardı arayı duruyodu onunla bı ay konustum ve sakladım bu kadar.oda dokumanımdan ögrenmıs o kzı aramıs kızda bız 5 yıldır görusuyoz demıs

• bildiğim tek şey hayvanca bir şekilde o kızı altıp hiç yerine koyup söylemediğindir kız haklı

• zaten kız haklı yaptık ıste bı hata

• Son çare kaçır onu .

0|0
    0|0
    • kacırırsam ortalık karısır.kızın gönlu yok zorlada olmaz.bı yıl cıktık

• Ağlama birader yav ağlama olur mu dik dur güçlü dur yalvarma kıza böyle yaparak kaybediyorsun işte .

• ne yapım kardes dıkte durdum restte cektım agladımda olmadı ah hatalı olmasaydım

Yükleniyor...