Hoşlandığınız kişiyle neler konuşurdunuz?

evet günümüzün sorunlarından biri de konu bulamamak . siz hoşlandığınız kişiyle neler konuşurdunuz ? :D

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Konu sıkıntısı yaşandığı an genel kültüre dayanmak en iyisi. Sinema ve müzik ne kadar klise görünse de muhabbeti baslatip hayatın anlamına kadar gider. Sohbeti bağlantılı sekilde ilerletmek gerek sabit değil.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• havadan sudan dünya,dan cennetten hayattan var olan durumdan ve gidişattan bahseder ve konuşurum

1|0
    0|0
  • nelermı ben hıc asık olmadım nedenmı her karsıma cıkan ya cok kabrıslı ya da cok zekımıs gıbı yalan söyluyo ama ne konusurum dersen one en guzel sözlerle gercek kelımelerle onu kendıne anlatırdım

1|0
    0|0
  • baktım konu bulamıyorum donu bulurum yeminnen:D

2|0
    0|0
  • gelecekte birlikte yapacağınız şeylerden bahsedin.her şey hayal gücününze bağlı.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• konuşmaya gerek kalmıyor bir süre sonra , bir bakışından , gülüşünden ne düşündüğünü anlıyorsun biz şuan o aşamadayız. birbirimizin ciğerini biliriz. konu aramak gibi bir derdimiz yok. film izleriz, tavla oynarız. dertleşiriz bazen. bazende öyle sessizce birbirimizi izleriz .

1|0
    0|0
  • Sadece hoslanmakmi cikmakmi ?

Hoslanmaksa tanimaya calisirim ve özel konulara girmeye calisirim ee ask yokmu..

kizda neler beklersinki ? sevdigin yokmu gibi..

Cikmaksa : ilk teklif ettigin günü hatirliyormusun, ilk bulusmamizi, dogum gününde sunu yapmistik gibi yasanan seyler hatiralar anilari konusmak benim cok hosuma gidiyor :)

0|0
    0|0
    • hmm ama o kisi senin ondan hoslandigini hareketlerinden anladiysa ?

• anlasin yani ondan bisi gelmiosa ne kadar gizliceksinki en azindan belki konu olurda net cevap alirsin vea anlar yani insan anladi galiba oda hoslaiyormu hoslanmiyormu ilgileniyormu zaman ayiriyormu yanima geliyormu gibi :)

Yükleniyor...