Hem body çalışıp hem de diyet yapıp yağlarımı yakabilirmiyim?

Yaklaşık 3 aydir fitness a gidiyorum vucudum epey bir yağliydi. Başladiktan sonra daha da yaglandik cunku buyumem icin cok yemem gerektigi soylendi bende makarna tavuk yaptim surekli. Simdi ben karbonhidrat ve yag minimum seviyede ve gunluk proteinimi alarak bir diyeye girsem ayni zamanda duzenli sporumu yapsam yag yakarak vucudumda gelisim gorilurmuyum estetik bir goruntu alirmiyim?8

0|1
1|10

En İyi Kız Görüşü

• Evet yakabilirsin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Alırsın zaten senin başta yapman gereken şey no carb diyeti yapman yani karbonhidratı minumum seviyede tutup proteinli yiyecekler yemen lazım. Kilolu insan daha çabuk kas yapar. Nedenine gelince kilonun vermiş olduğu gücle daha cok ağırlık kaldırırsın buda kasın gelişimine olumlu etki yapar. Zaten ağırlık kaldırırken bile yağ yakarsın efor sarf edersin sana tavsiyem idmandan önce bir 30dk koş sonra ağırlığa gir. Eğer gücün varsa ağırlık idmanın bittik den sonra bir yarım saat daha koş 1-2 ay da vücudun baya düzene girer.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• Diyeti zaten sporsuz yapmanı tavsiye etmem aksi takdirde vücudunda gevşeme görürsün. Dikkat etmen gereken en önemli unsur diyeti yaparken proteininden kısmamak ayrıca yağsız vücutta kas yapımı her zaman daha estetik gelişir fakat zor olur o yüzden bu süreçte cardioyu arttırmanı tavsiye ederim ağırlık antrenmanındanda biraz kıs sonra tekrar arttırırsın

0|0
    0|0
  • Ben 7 aydır falan yapıyorum ve 3-4 ay önce ciddi bir diyete girdim kilomda yok aslında ama şeker yağ ve unlu muammülleri tamamen kestim aburcuburuda kestim. kestim derken en ufak yemiyorum tüketmiyorum bunları ve vucudumda yağ diye birşey yok kas var cok kas yok aslında ama yavaş yavaş üstüne katarak gidiyorum irade meselesi yaparım diyorsan her türlü yaparsın.

0|0
    0|0
  • sen doğru spor programı aldığına emin misin? oradaki bazı aletleri gereğinden fazla kullanırsan yağını eritmez aksine seni şişirir.

0|0
    0|0
    • Evet şişer fakat kas almış olur. Bunu diyetle desteklerse istediği şekli alır.

• Burda kası yetersiz olur demiyoruz. Vücudu kaslı görünmez diyorum arkadaşım nerenden anlıyorsun :D

• @ISIran görünür diyorsam bir bildiğim var. Siz zayıf birinde gördüğünüz baklavayı sixpack'i, kilolu birine dönüp senden fazla karın kası var diyecek kadar cahil insanlarsınız.

• Evet tabi

0|0
    0|0
  • zaten oyle yapmalısın cardıo artı agırlık ve dıyet

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Hocandan tavsiye almani tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • hem spor hem diyet=kasların erimesi. yağlar değil kasların erir

0|0
    0|0
    • Bişeyi bilmiyosunuz bari yanlış bilgi vermeyin.

• hem diyet hem kasların erimesi saçma bir ker gerekli proteini aldıktan sonra ağırlıklada çalıştıkdan sonra kası nasıl eriycek bu adam sürekli cardio yapsa kas ve yağ kaybeder. Sen neden bahsediyosun

• @ISIran spor yaptığın zaman vicut karbonhidrat ister. diyette karbonhidrat minimum düzeyde tutulur. bu yüzden kasların erimeye başlar ikincil olarak yağların kullanımı ne kadar pratikte doğru olsada sonuçta depo olarak tutar

• O dengeyi tutturmak gerçekten çok zor yani 3-4 ay gibi bir sürede zor, yağ yakmak için kardiyo yapcaksın ve üstüne ağırlık girceksin. Amaç burda sadece kardiyoda yağ yakmak olmalı kardiyodan hemen sonra şekerli bişeyler ye ve on dakika sonra efektif çalışmaya başla. Eve git proteinini al. Karbo yükleme, sıfır. Bu amacına ulaşmanı sağlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...