Futbolcuların taraftarı oldukları takımın rakibinde futbol oynamaları zor değil mi?

Tabi ki profesyonellik söz konusu ama mesela bir Galatasaraylının Fenerbahçe'de oynaması sıkıntı olmaz mı hiç? Diyelim ki eşim futbolcu ve Galatasaray'da oynuyor ben içten içe Fenerbahçe'yi desteklerdim yine. 😄Aynı şeyi diğer spor dalları içinde düşünebiliriz tabi.

0|1
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Yıllık 2-3 milyon euro para alan adam bunun hesabınımı yapar versinler bana yıllık 2 milyon euro Beşiktaşa hattirck yapayım ehe:/

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Futbolu sevenler için zor şeyler ama benim sevgilim fenerde oynasa ya da desteklese sinir olurum çünkü futbolu sevmesemde o takımı desteklenmesini istemem

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bazı futbolcular bunu aştı artık prof dediğimiz cinsten ama bazı futbolcular varki onlar için gerçekten zor olur ya da olurdu yani futbolcuya göre değişir mesela zamanında Hakan Şükür veya Bülent Korkmaz ı Fenerbahçede düşünemiyorum.

1|0
    0|0
  • Bana milyon dolarlar versin takım değiştiririm zaten.

1|0
    0|0
  • O profesyonelliğin yanına bir de milyon dolarları ekle o zaman en büyük rakibinde de rahatlıkla oynar futbolcular...

1|0
    0|0
  • Zor değil bence

1|0
    0|0
  • bana o kadar para versinler en büyük fenerbahçeli olurum. takım tutma olayını çok abartıyolar. yok takım için ölmk falan salak salak işler.. milletin işi gücü goygoy olmuş a. k

1|0
    0|0
    • Fanatiklik boyutunu bende anlamıyorum adamlar parayı alıp keyfine bakıyor taraftarlar kendilerini yiyip bitiriyor

• tamam eğlenirsin muhabbetini yaparsın da bunun için kavga etmek aptallıktan başka bir şi değil

• zor ama para denilen şey her şeyi yok ediyor, para için satamayacağı duygu yok insanın

1|0
    0|0
  • taraftarı kadar üzülmüyorlar bence.

1|0
    0|0
  • Profesyonel onlar. Ayrıca milyonlar kazanıyorlar sana o milyonları versinler sende Mehmet Topuza bağlarsın hangi kulüple adın anılsa ben zaten doğuştan o takımlıyım dersin.

1|0
    0|0
  • Paranin yuzu sicak.

1|0
    0|0
  • benim sevgilim fenerbahçe kız voleybol takımında oynuyor. fener bizi yenince gece yatakta ben üste geçiyorum intikamı alıyorum. biz yenince o üste geçiyor.

0|0
    0|0
  • Para söz konusu. Sıkıntı olmaz bence :D

0|0
    0|0
  • Ticari olarak yaptığı birşeyin taraftarı olmasi saçma. Bu tıpkı fahişenin aşık olmasi gibi bir durum.

0|1
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...