1. Ligden süper lige Adanasporun yanı sıra ilk 2 den direk yükselicek takım hangisi olur sizce?

Adanaspor artık çıktı gözüyle bakıyorum bu hafta kazanırsa kesinleşiyor zaten çıkması 2. sırayı ise Alanyaspor ve Karabükspor zorluyor aralarında 1 puan fark var Demirspor ise biraz daha geride puan olarak sizce hangi takım ilk 2 den direk çıkar? Bu arada hoşgeldin toros kaplanları diyorum Adana turuncudur :)

• Alanyaspor
    33% (2)40% (8)38% (10)Oy Ver
  • Karabükspor
    33% (2)30% (6)31% (8)Oy Ver
  • Demirspor
    34% (2)30% (6)31% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• fikstüre baktım alanya ile karabük ün adana ile maçları varmış demirsopr un fikstürü daha rahat ama puan olarak bu iki takmıdan daha geride olduğu için direk süper ligi yolu alanya ile kardemir arasında gider sanki mücadele, iki takımda ilk yarıda adanaya yenilmiş ikinciyi adanaspor belirler sanki, ben karabük gider diyorum...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Umarım Demirspor çıkar. Adana mavidir :)

0|1
    0|0
    • Ankarada kurulmus bir takimdan bahsediyosun dostum :) Portakal ve pamugun renklerini almistir Adanaspor ama Demirspor daha popi bisey diyemem :)

• Adanada, Adanaspor yokken Adanada Demirspor vardı , esnaf ve demir yolu işçilerinin kurduğu takimi , uzanlarin şirket takımına değişmem her ne kadar batmış olsalar da

• Samsunspor

0|1
    0|0
  • Seneye Trabzon'la Galatasaray olabilir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...