Arkadaşlar,herkesin başına gelebilir bir yardımcı olun ya.

Arkadaşlar öncelikle merabalar. Benim bir sorum var bizim sınıfta bir kız var bu çocuk o kızın eski çıktığı ama kızla birbirimize girdik düşünün,kedi köpek gibiyiz. Çocuğun adı özkan başlarda ona karşı hiç bişe hissetmiyodum,kızın adıda remle. remle özkanı arayıp güya özkan remle için o* demiş bende bunu herkese yayıyomuşum böyle bişe uydurmuş ve çocuk bana akşam mesaj attı ama bana inandığını söyledi konu kapandı. remle beş dakikamı aldı ve bana beş dakika borçlusun falan dedi ben sana niye güvendiysem zaten*koyim falan dedi ya bilmiyorum işte. ama öyle böyle değil şimdi acaip derece bakışıyorz olay 2 gün önce oldu ama yüzyüze konuşmadım özkanla zaten meraba merabadanda öte değildik şu an acaip derece bakışıyoruz sizce ne yapmam gerek. farklı biri bu bir gerçek ama farklı olduğu kadarda piç. ona nası yaklaşmalıyız hayatta olmaz derken bir anda baktım ki kendimi onda bulmuşum. Arkadaşlar ciddi tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• özkan ne dedi cok merak ettim remle hiç kafa dengi değil zaten dedi mi :D

birşey anlamadım 30 35 yaş arasıda baya kafama takıldı hala lise talebesi gibi :D

0|0
    0|0
    • ya 18 yaşındayım off :D Beni o antilopla muhattap ettiğin için bana 5 dakika borçlusun dedii

Kızlar Ne Diyor 1

• kendin pic diyorsun ne diyelim uzak dur ozaman vea dostca arkadasca konus nasil biri oldugunu tanimak icin

0|0
    0|0
    • ya çok yakın bir arkadaşımın arkadaşı zaten ama bir şeklde beni sevmesi gerekk

Yükleniyor...