Burası dalga geçme yeri mı?

insanlar sorunlarını paylaşıyor sorunlarına çözüm arıyor gerçekten güzel dostluklar da oluyor zamanla ama bir sürü gereksiz insan da saçma salak alakasız yorumlar yazıyor insanların sorunlarıyla dalgaya almak sizi nasıl eğlendiriyor? zaten eğlenmek için soru açanlar oluyor onlarla eğlenin gerçekten sorunu olan birine yapmayın.

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten öyle insanlar o şekilde davranarak kendilerinin ne kadar acınacak durumda olduklarını gösteriyorlar. Onların yardım isteyen insanlardan daha çok yardıma ihtiyaçları var ama onlar bunun farkında değiller malesef.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bazı insanlar gerçekten saçma sorularıyla güldürüyor, dalga geçmemek elde değil.Zaten ciddi sorunu olan insanlara veya gerçekten iyi anlamda paylaşım yapanlara ciddi cevaplar veriyoruz.Sorun onlarda, bizde değil.

0|0
    0|0
  • bazen yapmıyor değilim yapıyorum.

kendi sinirim bozulduğunda burda sonunda ünlem işareti biten cümleler de kuruyorum bazen.

bazende sadece yardımcı olmak amacıyla burdayım.

hiç mi gülmiyahh

0|0
    0|0
  • kesinlikle katılıyorum sana.

0|0
    0|0
  • Püfff gereksiz takıntılar.

0|1
    1|0
    • gereksiz mı ? yani senin bir sıkıntın olduğu zaman arkadaşına anlatsan oda gülse eğlense saçma sapan cevaplar verse hoşuna gider yani tebrikler ozaman sana aynen devam :)

• her şeyin yeri ve zamanı vardır gülmenin de eğlenmenin de neyse kafana göre takıl :)

• Rawblood'a yüüs puan alkışş :D

0|0
    0|0
  • gereksiz insanlar her yerde var

0|0
    0|0
  • Gereksiz insan dolu.

0|0
    0|0
  • Bazen dalga ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İnsanlar sadece puan kazanmak için de yazıyorlar bazen, o yüzden cevaplar çok anlamlı olmayabiliyor.

Bir de şu gizli kullanıcı olayı var ki genelde en saçma cevaplar onlardan geliyor. Gizli kullanıcıların cevap vermesine izin vermezsen daha belki anlamlı cevap sayısını biraz olsun artırabilirsin

0|0
    0|0
  • Birinin gerçekten sorunu olup olmadığını anlamam mümkün değil. Üslubundan,samimiyetini anlamaya çalışıyorum ancak. Yok samimi gelmediyse/ yobazsa/ cahilse karşımdaki ne düşünür diye empati yapma gereği duymuyorum. İsteyen aşağılama diyebilir, isteyen dalga geçme.

Herkes kendi derdini en büyük sanmasın bir zahmet. Sonra buraya gelip yazınca komik oluyor.

0|0
    0|0
  • herkezin duşunce varkı kımılerı cıddı kımılerı yalaka bunu degıştırecegını zannetmıyorum ama guzel ve cıddı soru tbrkler

0|0
    0|0
  • Taşak geçecek o kadar çok soru ve o soruları soruları sorun eden zavallılar var ki taşak geçmemek elde değil

1|0
    1|1
    • tamam da hepsin de aynı gir mesela herhangi bir soruya 15 tane cevap verilmiş 5 tane mantıklı cevap var 10 tanesi dalgaya almış ben bundan bahsediyorum

• Bir sürü gereksiz insan da saçma sapan soru sormasın.

0|0
    0|0
  • bilmem siteyi kuranlara sormak lazım.

0|0
    0|0
  • saçma soruyla dalga geçilir,

0|0
    0|0
  • cahil olmanın adıdır seviyesizlik burda neden olduğunu bilmeyen insanlar çok arkadaşım.

0|0
    0|0
  • Ben o dalga geçenleri, ciddiyetsizleri engelledim ki sen de öyle yap kardeşim.

0|0
    0|0
  • haklısın kardeşim

0|0
    0|0
Yükleniyor...