Protein tozunun etkileri nelerdir?

Bayanım ve sporda kullanacagım dolgunlaşmak için istiyorum kullanan var mı aranızda?

0|0
7|36

En İyi Erkek Görüşü

• Sana bir antrenör olarak anlatayım. Protein tozu aminoasitlerden oluşan besin takviyesidir. Anabolik faaliyetler için gereklidir yani yapım ve onarım işlerinde. Saçın tırnağın kasların hep protein ister. Günlük ihtiyaç hafif spor yapanlarda kilo çarpı 1.2 dir. Bu sporun şiddetine göre çarpı 2 ye kadar çıkabilir. Bir bayan günlük protein ihtiyacını rahatlıkla besinlerden alabilir ama protein tozunu ln asıl kullanım amacı kısa sindirim süresidir antrenman sonrasi protein tozu çabuk sindirildiginden yıkım faaliyetini daha hızlı ve kolay durdurur mideyi sindirimle yormaz. Fazla kullanımı böbrekleri yorabilir. Gunluk 2-2.5 litre su içmelisin. Ama protein tozundan ziyade BCAA veya aminoasit tabletleri kullanman daha dogru olabilir sportif durumuna göre. Kolay gelsin..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kas gelişiminde iyi bir etken. Ama tadı çok kötü bende kullandım bir süre devam edemedim sanırım aroma tercihim kötüydü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• - Son derece doğaldır.
    - Kaliteli markaların protein tozlarını almanı tavsiye ederim.
    -Sporda 3 ayı geçmediysen almana gerek yok.
    - Yemeklerden alamadığın proteini bu protein tozu ile takviye edebilirsin.
    - Ne Suplement firmalarının övdüğü kadar etkili, nede tecrübeli vücutçuların kötülediği kadar etkisizdir.
    - Sağlığa olumlu etkisi olsada tek başına değil, iyi bir beslenme ile iyi sonuçlar almanı sağlar.

0|0
    0|0
  • Protein tozu kullanan gencin hazin sonu diye yaz youtuneye. Karbondan bocuk çocuk cikartiyorlar avuç avuc

0|0
    0|0
  • Protein, kasın ham maddesi. Kaslar proteinden oluşur. Normal beslenmeyle alamadığın günlük miktarı alman içindir yani beslenmen düzenliyse ve alman gereken miktarı alıyorsan protein tozuna ihtiyacın olmaz.

0|1
    0|0
  • Ben 3 sene toz kullanmadım sonra 4. Senemde başladım ve dedimki aklıma tüküreyim keşke daha önce başlasaydım kullanırken çok su içmeye dikkat et çünkü protein fazlası idrarla atıldığı için böbreğini yorar su içmezsen

0|0
    0|0
  • Var sis

0|0
    0|0
  • Arnold gibi olursun kullanma derim

0|1
    0|0
  • Protein tozu şişirir seni kalıcı olmaz sporu bırakınca gider. Sporsuzda kullanmanı önermem. Ona vereceğin parayla bal al pekmez al daha iyi

0|0
    0|0
  • e zaten dolgun bir vucudun var gordugum kadariyla; bobreklere zarari cok fazla kalp ritmini de bozuyor ki bayanlarin nabizlari daha yuksek oldugundan anlik reaksiyonlar fazla olabilir

0|0
    0|0
  • kullanma ya dogal ol

0|0
    0|0
  • Rambo gibi olursun

0|0
    0|0
  • ek takvıyedır gun ıcınde yterlı proteın alamdın mı ek olarak kullanıresın spoordan hemen sonra dırek ıcıp vucudun ona hemen ıhtıyacı oldugu ıcın eve gdıp et yıyene kdr senı ıdare eder gbı sonra metobalızmayı hızlandırır

0|0
    0|0
  • bay bayan farketmez günlük yeterince alamadığın protein ihtiyacını karşılayan bişey.

sağlam beslenebilenin ihtiyacı olmaz ama günümüz koşturmacasında kimse bunu yapamadığından tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Hapşurtur.

0|0
    0|0
  • Zararsizdir düzenli spor yapıyorsan kullanmam lazım. Sana kalori verir yakarsan kas olur yakmazsan yağ

0|0
    0|0
  • Dolgunlaşmak istiyorsan karbonhidrat kullanacaksın. Hangi apptal yaydı protein protein diye? Öyle birşey yok. Her b*ka protein demesinler kardeşim.

0|0
    0|0
  • etkileri şöyle :
    vücutta sarkma, kalp rahatsızlıkları , saç dökülmesi ve tabiki hormonal bozukluklar.

0|1
    0|0
  • protein tozunun kullanım amacı kasları beslemektir
    çünkü kasın besini proteindir

0|0
    0|0
  • Kullan, yan etkisi yok

0|0
    0|0
  • Yan etkisi yok oda doğal

0|0
    0|0
  • Spor yapacaksan kullan ama yapmayip alacaksan kullanma derim

0|0
    0|0
  • protein var

0|0
    0|0
  • Kulaniyorm zarari yok tur icc

0|0
    0|0
  • Ben kullanıyorum aylardır, whey 3 matrix kullanıyorum. Dolgunlasmak istiyorsan gainer al, sadece kas istiyorsan whey 3 matrix

0|0
    0|0
  • Protein tozu iyi bir takviyedir ancak bunun yanında iyide beslenmelisinki etkisini alabilesin kullanimida düzenli yapmalisin aksatarak yapma kesinlikle..

0|0
    0|0
  • Bence gerek yok özellikle bayanlara. fazlası zararlı. Bobrekte tasa kadar gider

0|0
    0|0
  • Az kilo aldırır. Kas oluşumuna ve gelişimine katkı sağlar. Sonbaharda bende kullanmaya başlıcam

0|0
    0|0
  • Kas yapma na yardımcı

0|0
    0|0
  • whey gold standart kullan 0 yağ oranı vücut kütlesini geliştirir piyasadaki en iyi üründür bence.

0|0
    0|0
  • Bende ters bir etki olmadı hiç su ana dek. Tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • kullanıyorum. etkileri olumlu

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...