2 gün mutlu 5 gün gergin bir ilişki

sevgilimle sürekli ayrılıp barışıyoruz konu ise cinsellik o öpüşmekten ileri gitmek ve sürekli bu konuları konuşmak istio bnse daha çok sevgililerin yaptığı şeyleri ( sinema piknik vb ) yapmak ve zamana bırakmak istiorm kavga ediyor ve ayrılıyorz aradan zaman geçio seviyorum seni yapamıyorum sensiz ve tam anlammıylacınsel bi ilişki beklemiorm herşey zamanla olur diye geri dönüo 2 gün güzel konuşuyoruz 3. gün aynı cinsellik mevzularıı açio sizce ne yapmam lazım

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sırf bu yüzden 2 yıllık ilişkimi bitirdim ne yazıkki bunun bir çözümü yok tek çözümü var ona verceksin ya da ayrılacaksınız çünkü erkek bu ihtiyaçları var ve asla vazgeçmeyecek zamanla soğuyacak senden ve aklı gözü başka kızlara kayacak ve ya aldatıcak seni ya da kendi ayrılacak sen diyosanki ben bakireyim evlenmeden olmaz hiç uzatma ayrıl yıpranma ama diyosanki olur veririm ben dersen biraz zaman ver ona güvenene kadar ozmana kadar arkadan yaparsınız anal oral idare eder artık sonrada verirsin işte rahatlarsınız ondan sonrası kolay.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yol ver gitsin başına iş alırsın haberin olsun

0|0
    0|0
  • eğer onun sevdiğine inanıosan ve de sende seviosan , ara ara biraz ver ama o zaman elinde tutarsın ama sevmediğini biliosan bilki onun niyeti belli ayrıl ondan :P

0|0
    0|0
  • eleman ikizler burcu mu?

0|0
    0|0
  • kronik abaza çıktı senin manita ://///

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• acik acik söyledinmi bu konu beni skmaya basladi artik yeter de gözünü korkut aklin fikrin bir ona calisiyo gücüme gidiyo gibi damardan gir konuya:) ne kadardir cikiyorsunuz falan bilmiyorum ama durmadan bu konu konusmasi yani inanirim sana skici oldugu insani iyice sogutur

0|0
    0|0
    • çok konustuk ço agır sozler soyledık ama yok ozur dılıyor 2 gun sonra devam :)) bu arada 2,5 ay cıktık ayrıldık sonra tekrar çııp ayrıldık

• daha yeniymis ozaman sen düsün bir istiyormusun istemiomusun agir sözler bile girmis ilk baslarda nasil devam eder bilemiyorum iyi gözükmüyor simdiden böyle olmasida tuhaf yani tamambi kere acar konuyu dener iki üc ama sen acik acik söylersen istemedigini daha ne zorluyor

• Sevgililerin yaptığı şeyler arasında sevişmekte var yalnız.

0|0
    0|0
    • Hay ağzını öpeyim.

• tabıkı oyle ama sevısmek ıcın ya da bu mevzuları acmak için bıraz zaman gecmesı gerekmez mı

• Ilk günlerden bu konuları açan erkek baştan ofsayttır zaten. Sen bunu görebiliyor iken neden taviz veriyorsun peki?

• boşver gtsin ya bu çocugu

0|0
    0|0
  • seven adam dokunmaya kıyamaz diye bişey yok kardeşim. Seven her adam arzular ama bunu bu şekilde yapmaz. İstemiyosan zorlamaz ''seven adam''. ama istemediğin halde zorluyosa veya ısrar ediyosa ondan hayır gelmez canım

0|0
    0|0
    • Allah allah zorlamıcak istemeyecek de napacak ?

• isterse bir iki kere soylıcek baktı kız istemiyo üstelemicek ama onu arzuladıgınıda belli edicek anladın mı ?

• seven adam dokunmaya kıyamaz bırak onu ...

0|0
    0|0
    • Hadi ordan kıyamazmış hangi devirde yaşıyonuz geri kafalı kezbanlar sizi.

• zina yapmak geri kafalılıksa ben tas devrinden kalmayım ...

• al birini vur ötekine.

0|0
    0|0
  • Ayrıl ve bir daha barışma derim gizli abla.

0|0
    0|0
  • ver çocuk rahatlasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...