Facete içki içerken fotoğraflarını görseniz ne düşünürsünüz?

Bir erkeğin facesinde ya da başka bir şekilde gördüğünüz fotoğraflarında 2-3 tane içki içerken fotoğrafını görseniz ne düşünürsünüz ? Bu size itici gelirmi ?

0|0
16|1

En İyi Kız Görüşü

• Kimileri "baaak ben içki içiyorum herkes görsün" diye koyar o fotoğrafları ki genelde 2 shottan sonra ölenlerdir onlar. Kimileri sağlam içicidir çok sık içtiği için içkili çok fotoğrafı vardır ve ondan koymuştur. Yani işiye göre değişir. Özentilikten değilse, itici gelmez. Sağlam içen erkek her zaman sevilir

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Hoş bulmam. Hadi içiyorsun da ne diye reklam yapar gibi için, içirin der gibi pozlar falan hadi onu da anladım çekiliyorsun da ne diye ekleyip cümle aleme açık sergilemek... Daha mı şekil duruyor yani o fotoğrafları koyunca. Bence tam tersi, uzaklaştırıcı bi sebeptir. İter.

0|2
    0|0
  • İçiyordur o kadar.

0|1
    0|0
  • gelmez.benimde faceimde rakı ve mojito içerken çekilen fotom var :) sadece ben değil tabiiki arkadaş grubumla :)

0|1
    0|0
  • içki haramdır. o kişi ile muhabbetim azalır hatta kesilir.

1|1
    0|1
    • Kişisel Görüş . Saygı Duymak Lazım :)

• ona bakarsan bu bilgisayarda gavur icadı kullanma ..

• lorilori ne ilgisi var.. kuran ı aç ve oku kaç yıl öncesinden bugunun teknolojileri yazıyor orada.. o insanlara akıl veren kaynak ne sanıuorsun.. tartısmanın yeri burası degil. birmusluman cagı bilir ve yasar. ayrıca içki haramdır. degil diyorsan inkar etmiş olursun dikkatli ol.

• İçki içmesi değil ama gösteriş yapar gibi o fotoğları koyması itici gelebilirdi.. :)

0|1
    0|0
  • erkeğine göre fotoyo mekana göre değişir ama itici gelmez bana :)

1|1
    1|0
    • *fotoyo nedir ya :D fotoya

• İçki içen için mekanın o kadar önemi olmadıgını düşünüyorum. Zaten sizin açınızdan düşünürsek mesela akrabalarıyla içmiş adam sonuçta akrabalarıyla içmiş ondan bişey cıkmaz diye düşünenler olabilir onlara cevap veriyorum : akrabasıyla içen kendi de içer arkadaşlarıylada arkası gelir !

• icki icerken mekanın oneminin oldugunu bi senden duyutom benim icin arkadas olsun kafa olsun yeter :D

• Fazlasıyla itici gelirdi bana

0|1
    0|1
    • İçki içmeyen sevgili zor bulursun be güzelim bu devirde hani ne bilelim :)

• ayyaş bu ayyaş derim :) gösteriş için yapıyor başka bir şey aklıma gelmez ..

0|0
    0|0
  • Normal benim gibi biri diye düşünürüm.

0|1
    0|0
    • Zaten içkiyi ağızla içmek önemli başka bi yerle değil önemli olan bu bence .. Erkek adam içkisini içiyosa içtikten sonra gidicek eve uyuyacak serseriliğe gerek yok :)

• İtici gelir.

0|1
    0|1
    • Ne varki bunda bu kadar bi erkek dostlarıyla yada arkadaşlarıyla oturup 2 duble bişey içse nolcak yani :) Gerçi Biz Tekirdağlıyız 2 duble sarmaz neyse :)

• Bu benim düşüncem kimisine çekici gelir.

• Peki tamam kızma :)

• Yaşam tarzını bilmeme bağlı.Var öyle hoş bir çocuk,çocuğu biliyorum yani çocuk yaşıyor resmenCinselliği,içkiyi vs. çocuk yaşıyor ve özellikle çekilmiş resimler değil ortamlarda çekiliyor.Kötü bir şey düşünmüyorum doğal buluyorum o fotoğrafları.Fakat bir de nargile içtiğim gözüksün aman elimdeki vodka gözüksün sigara dumanı gözüksün diye kasanlar var,hepsi tiksinç birer ergen edasında..

0|0
    0|0
  • Bana itici gelir... başkasını bilemem.Herkesin kriterleri kendisine.

0|0
    1|0
  • Ayıp ayıp

0|0
    0|1
  • Öylelerini eklemediğim için görmem de umursamam da

0|0
    0|0
  • Alkolden nefret ederim o yuzden bana itici gelir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Eğer spontan bir resimse itici gelmez ama resim "Bakın biz büyüdük içki içiyoruz, karşıdan karşıya geçerken de annemizin elini tutmuyoruz artık." mesajı veriyorsa yani bilerek çekilmişse çok itici gerçekten.

0|2
    0|0
Yükleniyor...