Fanatizm Kötü Müdür?

Aşırı fanatiğim Eskişehirspor'dan başka birşey düşünemez hale geldim kızlar bu durumdan rahatsız olur mu 😄

0|1
3|8

En İyi Kız Görüşü

• kardeşim boş ver kızları. Allah Allah.. istediğin takımı istediğin şekilde sevebilirsin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• Valllahi bir kız vardı beni niye seviyorsun diye sordum Fenerbahçe ve futbola olan sevgin beni etkiledi hoşlandım dedi açıkcası bazı kızlar böyle erkekleri sever sonuçta ne kızlarla uğraşıyorsun ne de sevdiğin şeyleri umursamazlık yapmıyor sadık kalıyorsun. Ama herkes bu düşüncede değil tabi :D

0|1
    0|0
    • Valla kanka sen fenerlisin ama eyvallah görüşün için bizim Eskişehir 'de sadece tek takım tutulur 😃

• Fanatizm bir futbolda iyidir

0|1
    0|0
    • Aynen öyle vur kır parçala taş at 😄

• kızlar rahatsız olacak diye takımda mı tutmayacağız doğru mu

0|0
    0|0
    • Çevremdekiler öyle tepkiler vermeye başladı ki sanki suçluyum gibi davranıyorlar ölümüne holiganizm

• Kanka ben kendi takımlarımı tutuyorum gibi bir espiri yapmıcam. Rahat ol :D Karşıyakalıyım bende seni kabul edecek böyle etsin boşver.

0|0
    0|0
  • herşeyin fazlası zarar...

0|0
    0|0
  • saçmalık be kardeşim acilen düzelt kendini emin ol tüm fanatizmler saçmalık :)

0|0
    0|0
    • Sinir stresi sadece böyle atabiliyorum ya

• Allah akıl fikir versin :)

• Hangi tribün hacım

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...