Futboldan Anlayanlar ??

Ya nereye baksam 'ofsayt' ile ilgili farklı anlamlar var Allah için nedir bu ofsayt ?

Güncellemeler:
Futboldan Amerikada doğup orada büyüdüğüm için anlamıyorum . Ama Türkiye'ye döndüğümden beri ilgimi çekmeye başladı . Gerçi gördüğüm kadarıyla Türk insanının çok yardımsever olduğu ile ilgili duyduklarım pekte doğru değilmiş .

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• uzun hikaye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Boş beleş birşey işte.

Onun yerine Demir - Karbür Diyagramındaki Ötektoid noktasını öğren daha iyi.

0|0
    0|0
  • O zaman bizde sana Go Home Yankee deriz

0|0
    0|0
  • buyur link burdan daha iyi öğrenirsin link

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • atak yapan takımın oyuncunun top ayağından çıktığı anda , kendi takım arkadaşı rakip takımın son oyuncusundan öndeyse ofsayttır.umarım açıklayıcı olmuştur

0|0
    0|0
  • ofsayt x takım oyuncusunun topa vurdugu anda takım arkadaslarından biri aktif pozisyon içerisinde y takımının son adamı yani kaleciye en yakın adamının önündeyse ( kaleciye son adamdan daha yakınsa ) ofsayt olur al sana acıklama

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :) O kadarda zor değilmiş anlaması ..

• Topa ayak ucuyla sert vurmaya da ne çekmek denildiğini öğrenirsem futbolla ilgili terimlerin çoğunu öğrenmiş olucam :)

• Ayak ucuyla sert derken :)

• ofsaytı anlayana kadar sen git mühendislik fakültesi bitir daha kolay sana.

0|0
    0|0
  • Quantum Fiziği' ni anlatmayı yeğlerim.

0|0
    0|0
  • nerden buluyrsunuz boşluğa düştünmü ofsayt işte

0|0
    0|0
  • Sizin yüzünüzden ofsaytı iptal edecek federasyon :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Oyuncu karşı takımın kale çizgisine rakipten daha yakın olursa ofsayt oluyor.Tabi topun ayaktan çıkma durumu falan söz konusu..

0|1
    0|0
  • a takımı ile b takımı maç yapıyorlar.a takımı hücumda diyelim.a takımı oyuncusu ilerideki arkadaşına gol pası atarken topa vurduğu an da takım arkadaşı b takım oyuncusunun gerisinde olması gerek.eğer ilerisindeyse ofsayta düşer.

0|0
    1|0
  • uzun hikaye tatlım ya :)

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum zamanında bir arkadaşım anlatmaya çalıştı ama yarım yamalak dinledim

0|0
    0|0
Yükleniyor...