Koca bir gün boyunca ne yapmak isterdiniz?

Düşünün koskoca bir gün size ait istediğiniz bir kişi var yanınızda hatta istereniz yanlız olun bu size ait günde ne yapardınız özetlermisiniz?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Bunu yazdıktan sonra mutlaka dengesiz sapık damgası yiyeceğim ama doğruluktan şaşmamak lazım. Yanımdaki ile aklımda ki her türlü fanteziyi gerçekleştirirdim. Misal ısırmak, kan emmek, ayak yalamak ve son olarak hafiften dövüşeviş karışık kombinasyonlarla günü noktalardım heralde saygılar...

0|0
    0|0
  • o olsun bir gün boyunca içimden geçenleri yüzüne söyleyeyim

1|0
    0|0
  • yanımda sevgilim olursa o kaca günün nasıl geçtiğini anlamazdım bile ;)

1|0
    0|0
  • Önce güzellll bir uyku sonra deniz kenarında hafif esinti olan bir yerde bambudan şezloguma uzanıp güzel bir kitabı soluk almadan okumayı çook özledim

0|0
    0|0
  • Sevdiğim le birlikte o güne bir yılı sigdirirdik

0|0
    0|0
  • komiklik şakalar kakalar yalamalar emişmeler sevüşmeler sabahlara kadar dens diyarbakır feme dinlerdük elleşürdük nımıssızım:D

0|0
    0|0
  • söylücem utanıyom :(.

1|0
    0|0
  • ikimizin de zevk alıp eğleneceği şeyler yapardık.

0|0
    0|0
  • mesela ne isterdim

0|0
    0|0
  • gel keyfim gel

0|0
    0|0
  • yanıma hoş tatlı bir bayan alıp onla her türlü vakit geçirmek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• O kişiyle herkesten uzak kalabileceğimiz bir yere gitmek isterdim, konuşurduk, film izlerdik, bir şeylerle dalga geçip gülerdik mesela güzel serin bir günde ormanlık bir yere gitmek isterdim. Görüşmek istediğim kişiyi çok özledim aylardır görmüyorum.

şimdi bunları okuduktan sonra birçok kişi aşık olduğum kişiyle bu hayali kurduğumu düşünecek belirtiyim hayır ailemden birisi :)

0|0
    0|0
  • kankimle alışverişe çıkardık yemek yerdikkk tabikide sonra eve gelip güzel bir film izlerdik annesinden izin alıp birlikte kalırdık hatta eve bisürü kişi çağırıp parti yapardık sonrada sabah olur okula giderdik :/

0|0
    0|0
  • sekaiichi hatsukoi okuyum

0|0
    0|0
  • Kahvalti

Ogle yemegi

Waffle keyfi aksam yemegi

Bunnarin hepsi klimali serin ortamda olmali

Acsgshd :D

0|0
    0|0
  • Gece yine KS de olmak ve sohbet etmek isterim,gündüzüde bana kalsın:)

0|0
    0|0
  • Yuzmeyi ozledim baya..

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarımla bir şarkı var onu söylemek saatlerce.

0|0
    0|0
  • sevgilimle aynı odada hiç odadan çıkmadan Allah ne verdiyse

0|1
    0|2
Yükleniyor...